MU QI SHQIP / ALB DATING /albtv Chat Dating

ALBA CHAT ONLINE  DATING                   CHAT DATING ONLINE

                                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                       

Pershedetje per ju te gjithe lexues te kesaj faqeje,jam 23 vj,dua te ndaj me ju nje historine time vertet e pa haruar,para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te bardhe por faqet rrine gjithmone te kuqe,me nej fjale shume simpatike,shume meshkuj me ndiqnin me sy kudo shkoja por asnje s pranoja s kisha moshen te them te drejten jo se sdoja.nje dite ne shkolle klasa jone vendosem te shkojme ne ub,reth ores 11 dal nga shtepia me shoqet e mia,aty sa hyj ne pub,,, me bie ne sy nje cun shume i bukur po mendoja ku e kisha pare kete,ai s hiqet syte nga mua,me prezantohet aty kuptoj se ishte komshiu im i ri ashtu si edhe une kish pak kohe ne tir,shume sexy ishte trup perfecte,,kaluam bukur ate nate se harroj,si shkoj ora per te ikur nuk edi,por po ecja ne kembe nga rruga e shtepis sime qe mban

1 cerek ore me makine,me vjen pas me nje makine sportive sh e bukur e zeze,shuan hap dritat dicka kuptova se ishte nje i njohur,ndala ktheh koken po s dalloja ne makine kush ishte nga dritat,zbret ai dhe me fton te hyj aty me te,me thot eja aty kam rrugen te coj une,,nuk refuzova pasi edi ishte komshiu im i dashur,pranoj hyj ne makine,ruges shikonte si rrija e shtangur edhe qeshte me mua,me prekte me gjurin e tij,une s flisja fare vetem po ndihesha ne siklet,kur shikoj kish hyre ne nej tj rruge qe jo nuk ishte shtepia ime,i lutem te ikim ne shtepi se behen prinderit merak,ai me thot po sigurishte,por duhet te kaloj gjysem ore me mua te njiehmi me mire,ndal makinen ne nej vende te eret i qete,me afron duart kaq ne qafe edhe fillon puth eger sa me mer fryemn kishte buze te trasha te nxehta tani kur kujtoj me ben te vdes,me puthte eger bukur pastaj kaloj ne qafe,e me poshte ashtu une s refuzoja me me plq kjo,,nje dore e tij pershkonte trupin tim gjokset,dhe ikte poshte ndali mes kofsheve te mia afroj koken aty,me hoqi tangat dhe filloj te lepinte pidhin tim te virgjer ishte hera ime e pare qe me preku nej mashkull edhe me puthi me besoni,isha gati per vdekje te bertiturat dgj ne qihell, i lutem se sdoja te humbja virgjerine ne kete vende te frikshem edhe s kisha mosh per sex por krahte e tij te forte

me shtrengonin edhe me shume fute gjuhen ne pidhin tim pastaj prekte klitorin me gjuhe edhe dy gishta depertuan ne pidhin tim ndjeja dhimbje dhe ulerisja forte ,,me zhveshi krejte dhe lepinte trupin tim gjokset e forte te rumbullaketa i merte ne goje edhe majat e tyre i kafshonte sa ndjeja dhimbje sikur fuste thikat aty,,isha poshte tije me me hapi kembet forte dhe afroj karin e tij te madh ishte 23 vj,kishte trup te bukur sportiv edhe bionde ishte,me plq si prekte majen e karit drejte idhit tim e ferkonte lehte shume ,pastaj donte te hynte aty ne mua e shtrnegoja forte i lutesha por e kote hapi edhe me forte kofshet dhe kari i tij huri pake shume pastaj me shume,,s kisha me ze aq shume bertisja ndjeja dhimbje te tmereshme,e futi e nxirte lehte me thoshte te ndjej te dua marezishte me plq idhi yt i ngushte po ndjeja si gjaku im po ridhte drejte kembeve te mia,qaja shume me qinte eger min tera deri sa u derdhe u terhoq edhe u derdhe mbi idhin tim te shkaterruar tashi,,ashtu qendrova pak min si e vdekur,pastaj me lutej te ja merja ne goje as ide nuk kisha ,po me plq si hera e pare doja ta beja edhe une,e mora karin e madh ne doren time te vogel dhe me gjuhen time e prekja lehte tek koka e tij pastaj futa ne goje reth 5 cm edhe shtrengoja me gjuhe time,aty u terhoq se gati po derdhej,renkonte nga kenaqesia,kaluam ne pozite tj,69

ai lepinte pidhin tim pasi ishte qire keq,une karin e tij te madh i mora ne goje edhe koqet e rrumbullaketa edhe lepija edhe bertisja nga kenaqesia,,arita ne orgazem se ishte sexi i pa pare edhe hera ime e pare por mrekulli me e madhe ndjeva kur me lepinte klitorin edhe 3 gishta ne pidhin tim i tundete forte sa me shkaterronte,u derdha mbi fytyrene tije.me mori ne krahe dolem jashte makines ne kembe ,ashtu si isha me ngriti vithet pake edhe filloj te ferkohej me karin e tij drejte vitheve te mia,s mundesha te ebsoja donte edhe sex anal,kisha shume frik i lutem mos e bej ,por ai kembengulte ,ulet ne gjunje filloj me lepinte pidhin edhe vithet bythet edhe ne anus,fuste gjuhen me gishtin tj fuste ne pidh thelle,afron karin dhe shtn drejte ne bythen time te virgjer kari perkulej ishte shume e ngushte nuk kishte mundesi te hynte me asgje,e lagte me peshtyme pastaj forte futi gjysem kisha dhimbje me shume se ne pidh,,oh si ndjeja bertisja ai shtrengonte gjokset edhe kafshonte ne shine,pastaj ngulitej drejte vitheeve te mia ,me qinte eger pa ndal asnej min,e hoqi karin edhe u derdh ne fytyren time ulem ne gjunje mar karin edhe filloj lepij si e cmednur edhe une u eksitova keq,hyrem ne makine me hapi kembet forter lepinte pidhin sdi sa ore tera,,po nuk ndalem ter naten s beri seks,nuk shkova ne shtepi mora mamin tel i them se nuk vij sonte jam tek shoqja ime me e mire,,isha e vdekur per gjume por shume nate e pa haruar,ai sot eshte i dashuri im edhe se shpejti do fejohemi edua edhe me do kemi kaluar shume dite si kjo me te mire,,shpresoj ju pelqej historia ime,,faleminderit ju uroj fat.
 MU QI SHQIP / ALBNIAN DATING
Une quhem Mirjeta historia ime eshte kjo : une u dashurova me nje djal kur isha 18 vjeqare pasi kaluam 4 se bashku ne shkonim shum mir the vendosem te njoftonim familjet tona per ket pas 3 muajve ne u fejuam ne te fejuar kaluam 3 vite pasi u martuam ne menjehere shkuam ne muaj te mialtit ne shkuam ne Liqeni i fierzes shkuam ne kohen kur kishte shum pak vizitore dhe atje kishte shume pak banore ne gjetem nje shtepi private dhe kshtu pasi hyrym ne dhome neve menjeher na zuri gjumi te nesermen shkuam ne liqen kshtu shkonim qdo dit ne diten e 5 burrin tim e thirri nje shok i ngusht i tij i cili kishte qen ne shkoll me te dhe ai ishte ne durres burri im me tha eja po i thash jo sepse nuk dua te udhetoj sepse po me vjen mundim ai tha ne rregull ai u nis per te shkuar un i thash do qendroj edhe pak ne plazh dhe do shkoj ne shtepi pasi shkoj ne burri im erdhi nje djalosh diku reth te 27-tave ai u shtri diku reth 7=8 m larg meje ai me shikonte vazhdimisht gjithashtu edhe un me te vertet me pelqente kishte nje trup muskuloz un u nisa per te shkuar tek ai un i thash se a mund te qendrija tek ai pasi qe nuk munda te rrija e vetme aty sepse burri im kishte shkuar ne durres dhe nuk kthehej deri ne mbremje ai me liroi nje vend pasi u ulum ndezem nga nje cigare dhe duke e pir kari i djaloshit ishte ngritur kshtu biseduam edhe pak dhe fillova ta prekja supet gjoksin i bjea komlimente per trupin e tij dhe e provokoja une u afrova dhe i puthja gjoksin ai filloi te me puthe qafen e pastaj u puthem ne buze me buzet e tij te nxehura u puthum dhe kshtu ai filloi te mi heq bekinet e eperme filloi te me puthte cicat pidhi im vetem sa nuk eksplodonte pastaj un i heqa breket e tij te larjes dhe fillova te ja forkoja karin me levizje te lehta dhe pastaj kaluam ne poziten 69 kshtu une e pashe qe ai ishte kallur i tere gjithashtu edhe une une fillova te ja merrje karin e te terin ne goj dhe ishte shum i madh ai arriti orgazmen dhe ter lengjet e tij un i gelltita pastaj ai vetem me lepinte pidhin kurse une fillova te lutja "ma fut karin te lutem me qij fort dhe me shqyej pidhin ai nuk e fuste fare ai vetem e lepie une e lutja te ma fuste kur ai pa se smund te duroja me futi karin e tij te madh ne pidhin tim une menjehere arrita orgazmen dhe un kurr nuk kisha arritur nje orgazem te tille pastaj une fillova te ja marrja perseri ne goj dhe pasi ishte ngirtur kari i tij ai filloi ta fuste me egersi ne pidhin tim ishte nje knaqesi e pa pare un ndjeja nje knaqqesi qe kurr nuk ekisha ndjer une un arrita perseri orgazmen pastaj edhe ai por ai me futi lengjet e tij ne cicat e mija te medha dhe un i thash se kurr nuk e kisha provuar seksin anal edhe pse e kisha shume deshir ta beja me burr nuk e kishim bere akoma une rregullisht pastorja bythen time ai futi gishtin ne bythen time dhe e pa se ishte e paster ai filloi ta fuste karin e tij por kisha dhiimvje shum te medha por ngadal ai e futi deri ne gjysme kshtu ai futke dhe ncirrte shum ngadal karin e tij por pasi bira ime e bythes ishte e hapur ai filloj te penteroj me shum shpejtesi une ulerisja nga kenaqsia dhe ai puonte pa ndalshem deri sa u derdh ne bythen time te madhe dhe e ndjeva kur lengjet e tij u derdhen ne bythen time ai pastaj me tha te ja merrja ne goj une fillova dhe ja merrja me mjaft kenaqsi kari i tij menjeher ishte ngritur dhe filloi ta fuste perseri ne byth une futa gishtat e mi ne pidh dhe paramendoja se dy kara me qinin fort kshtu ai nxori karin e tij nga bytha ime dhe e futi ne pidh une ulerisja shum me nje ze te lart dhe arrita orgazmen perseri kshtu ne ndaluam pas nje seksi 2 oresh dhe u shtrim pran njeri tjetri ai ishte pas meje dhe mi rrihte bythet me karin e tij tashmete but dhe ai tha eja te hyme ne uj hyrym ne uje dha pastruam lengjet tona ai me luti pasi u pastruam qe edhe nje here t'ja merrja ne goj karin e tij une pa hezitim perseri merrja karin e tij ne goj ai perseri derdhi lengje mbi mua dhe ne ate dite qendruam se bashku dhe duke qendruar aty burri im me thiri dhe me tha se sonte nuk do te vinte deri neser diku reth ores 3 dhe un e ftova djaloshin te vinte ne shtepin time pasi i tregova se ku jam i thash te vinte reth ores 9 ai erdhi pasi erdhi filluam te putheshim dhe un i thash eja te bejme nje dush hym dhe bem nje dush dhe pasi u terem filluova te ja merrja ne goj karin e tij 20 centimetersh pastaj ai me lepinte pidhin dhe futi karin e tij te stermadh ne pidhin tim dhe me nje egersi qe nuk kisha pare kurre une ulerisja nga kenaqsia dhe e lusja te ma shqyente te teren bothen time ai e futin e bythen time e cila tani ishte me nje bire te madhe dhe e futi me lehtesi dhe filloi te me qinte shum fort me nje shpejtesi te pasi arritem orgazmen na zuri gjumi dhe ate nat kaluam nje nate shum shum te mir te nesermen ai shkoi ne shtepi dhe burri im erdh nga durrsi kshtu besoj se ju ka pleqyer sa do pak historia ime ju pershendes
 
 

 MU QI SHQIP / /ALBANIAN DATING isha student ne vlore.
banoja ne nje pallat me shtepi me qera.
perball pallatit kisha nje femer 20 vj, te martuar..
burri i saj ikte cdo mengjes ne pune dhe kthehej shume vone.
ajo dilte shpesh ne ballkon dhe me shikonte ne nje menyre sikur me therriste ti shkoja atje.
nje dite ma beri me shenje per te shkuar ne shtepine e saj.
frike nuk kisha sepse e dija qe ajo ishte vetem gjith diten, dhe u nisa.
sa shkova ne katin e trete ajo hapi direkt deren dhe une u futa brenda.
ishte hera e pare ne jeten time qe nje femere me puthte pa me volur thuajse fare
ajo mu versul si e terbuar
u puthem pak ne kembe dhe me terhoqi drejt dhomes se gjumit
ishte vertet e cmendur per seks
ma mori menjehere ne goje
beme seks shume here me radhe.
ne fund me tregoj se seksi me burrin i ishte neveritur.
per dite sa i ikte burri per ne pune ajo me bente xile ne tel ose dilte ne ballkon dhe une menjehere nisesha per tek ajo
beme seks te cmendur disa dite
ajo me thoshte se me donte shume
spermen donte tja derdhja brenda gjithmone
...
ne fillim me tha se une isha i pari qe ajo tradhetonte burrin , por me vone kutova se ajo ishte nje aktore e papare
ajo genjente shume
genjete familjaret e saj genjente burrin
por kuptova se edhe mua me genjente
ajo kishte pasur shume lidhje. dhe ishte qire eger me mosha te ndryshme
pidhi i ishte bere si tynel
ajo rrinte me nje mashkull sa ti hidhte syt nje mashkulli tjeter dhe gjente nje genjeshter dhe ndahej
keshtu ndoshi edhe me mua

MU QI SHQIP / SEKS SHQIP /ALBANIAN DATING

Pershendetje .Historia ime fillon naten e pavaresise se kosoves .
ate nate erdha ne tirane .kisha lene takim me nje vajze ,u takova tek piramida ishte muaji shkurt bente goxha ftohte . u takuam tek piramida ne tirane dolem pime kafe pastaj aty brenda ne kafe e ndjeme veten ngrohte .Une po e shikoja me mall dhe e terhoqa nga vetja mu afrua pa ze dhe i dhash nje puthje te embel.
u puthem ca minuta por lokali ishte plot dhe ndiheshim pak ne konpleks dhe vendosem te dilnim, ajo e kishte lene te shkonte ne konvikt sepse rrinte me shoqet e saja ne konvikt ,mirepo une kisha udhetuar per te dhe i thashe qe per ty kam ardhur .
Ajo me tha qe do jem e jotja sonte do rri me ty .
keshtu qe gjetem nje motel afer stadiumit . morem nje dhome dhe hyme brenda mezi priste te me puthte dhe te vazhdonim.
e shtriva ne krevat vazhduam puthjet plot me pasion dhe dashuri saqe e gijthe ai ftohte na kaloi dhe u kthye ne nxehtesi per ne te dy saqe u zhveshem teresisht .
fillova ta lepi nga qafa pas veshit ajo cdo sekonte po ofshinte saqe me terhiqte akoma me hsume nga vetja .
fillova duke i lepi gjoksin belin derisa ajo hapi kembet dhe vazhdova duke i lepi pidihn.
Kari im ishte bere shume i forte saqe mezi priste momentin te shkrihej ne pidhin e saj te nxehte dhe te fryer .
ia nxora dhe e futa brenda ajo ofshinte ohh me kenaqe futee me thelleee te lutem dhe vazhdova pe rreth dy ore duke e qire derisa u kenaqem .
pastaj beme dush dhe pushuam pas ca kohesh perseri filluam duke u puthur dhe u qire deri afer mengjesit.
pushuam dy ore dhe te nesermen dolem nga liqeni .
ajo ka qene festa me e mire e jona e kemi festu pavaresine e kosoves me nje seks dhe qejf te papare .
shpresoj qe kjo feste e dyte e kosoves te me gjeje perseri ne tirane me ndonje vajze te bukur dhe te bejme qejf te paimagjinuar ...


MU QI SHQIP  /ALBANIAN DATING


Jam nje djal nga Kosova..Do ja tregoj nje ndodhi timen....Isha ne moshen 19vjeqare kur takova nje goc (te fejuar)qe jetonte afer nga jam edhe un...Gjate kohes sa punoja e shihja shum shpesh,e vereja qe edhe ajo kishte nje interesim ndaj meje.Kaluan disa muaj dhe u martua,dhe nuk e shihja me.Pas nje kohe te gjat rreth 1viti befas e takova ne nje Butik,mbase kishte filluar te punonte aty.Shkoja shpesh ta takoja dhe bisedoja me te me tregonte per problemet e saja familjare qe kishin filluar me burrin e saj.Dhe pas nje kohe morra nr e saj dhe filluam te kemi kontakt te vazhdueshem.Pasi kaluan 2-3muaj bised rreshtazi ne telefon vendosem te takohemi,por problemi ishte se ajo kishte nje femij 4muajsh dhe kishte problem ta linte vet ne shtepi.

 

Nje nate rreth ores 23:00 me beri nje ftes qe te jem ne shtepin e saj.Te them te drejten u friksova ngase nuk e dija se ndoshta mund te ndeshem me burrin e saj gjer sa futem brenda..Pasi qe u afrova afer deres se shtepis se saj e morra ne tel ta pysja se eshte vetem apo me burrin e saj dhe me tregoj se burrin e kishte ne nje udhetim zyrtar.U futa brenda ne shtepi dhe nga aty plasen emocionet...U futem ne dhomen e fjetjes te saj dhe fillova ta zhvishja dhe ta lepija ter trupin e saj gjer sa arrita tek pidhi i saj i cili ishte lagur..Futa gjuhen brenda ne pidh dhe ne ato momente po me shtrengonte karin,pas pak u gjendem ne poziten 69,gjer sa sperma ime u derdh ne gojen e saj,pastaj futa karin tim te tradh dhe te madh ne pidhin e saj dhe fillova ta qija...Klithmat e saj tingellonin ne dhomen e erresuar dhe keshtu vazhduam per plot 2or rreshtazi.Gjithnje insistonte qe te derdhesha ne pidhin e saj brenda....Dhe ashtu veprova.Pas nje jave me beri nje ftes ne nje nga hotelet ne periferi te prishtines,dhe nuk refuzova,u futem ne hotel dhe filluam prap te njejten gje,bem seks 2-3or pa nderpre dhe si gjithmon insistimi i saj ishte te leshoja spermen ne pidhin e saj te skuqur qe ishte fryer..

Kaluan disa muaj qe benim vazhdimisht seks madje ndodhte qe nganjeher dhe pas orarit te punes me ftonte ne butikun ku punonte te benim seks.. Nuk ja prishja qefin gjithnje gjindesha pran saj....Por ajo qe ndodhi dhe nuk e prisja eshte se mbeti shtetzen dhe thoshte se un jam babai i ati femije qe priste... O Zot qfar tmerri...Kaluan ca muaj dhe lindi femija.Tashme edhe vet mendoja se isha ber baba ne moshen 22 vjeqare dhe me nje grua te martuar....

Ky ishte nje rrefim sado pak i koklavitur i imi...Pak rrethqethes por me nje te kaluar misterioze...
  MU QI SHQIP / SEKS SHQIP /ALBANIAN DATING


----
prsh te dashur lexues jam nje vajze 19 vj,po ju trg historine time te pare kur ishja 17 vj,,kam t dashurin 27 vj,vendosem te ikim ne nje ishull ne greqi per pushime ishin ditet e para tona te fejeses,vendosemi en nej ishull santorini quhet,vendosemi ne nje hotel,ishte shume bukur aty nuk kam fjale,u vendosem ne nje hotel ku dukej perendimi i perkryer ,si ne asnje vend tj te botes,te pakten kete dgj aty,.perendimi i diellit ishte i pa pare ne ate ishull.me plq keto se dhe vete jam shume romantike,nga dritarja jone dukej deti i paane,shtrati yne i bardhe i mendafshte,siper i dashuri im e kish pergatit me petale trendafilash te kuq blu,dhe ne gjiteh dhomen trendafila te plote dhe qirinj,ne cdo cep,,ishte mrekulli,kjo ishte supriza ime per ate dite,une isha ne nje bar aty afer kur kthehm shof suprizen me mbushen syte me lot nga kjo.ai me priste ne dhome xhveshur ne bel e siper poshte me rroba te bardha i rrinin super me muskuj trup i ngjeshur dhe ngjyre bronxi me krahet e forte dhe nje varese me germen e emrit tim,ka sy blu dhe floke te zeza.

une kam trup te rregullt sportiv sepse merrem me karate,dhe bionde me sy jeshile,floke te gjate dhe trup i gjate..kisha veshur nej fustan te holle vere vjollce,,sandale,,kur hyj nedhome me ndalet fryma per nej caste,ai afrohet me flete me kap doren me puth me shikon ne sy,,dhe thot zemer kjo eshte per ty,,sot do jet dita jone,sot jam dhe je e imja,mbushn syt e mi me lot dhe me puth doren,pastaj ne buze,jam shume elumtur buzeqesh hidheme ne krahte e mij,,ishte ora 10 e mbremjes,,me merr ne krahe me shtrin siper petaleve te trendafilave dhe methot se je me e bukur preje 1000 trendafilash ishte dic e pa thene nga asnej mashkull tj kjo me shtangu me plq pa mase,fillon me puth nga balli deri poshte zbret ne faqe ne qafe,me puth me epsh forte thelle ne buze sikur me merr frymen,,me tj dore prek ne kofshet e mia ngreh fustani deri siper fillon te heq,si heq ate fillon me nje dore heq sytjenat dhe puth edhe me poshte ndalon ne gjokset e mi,jo per te thene por kam gjoksin si pamela anderson te medha te forta rrumbullakosur cicat shume te bukura,ai fillon lepin nga maja

deri ne ane kafshon terheq me dhembe une ndjej se prek ne qiell,filloj renkoj forte,kap forte carcafet ,pidhi im eshte bere uje tani ndjej se po vdes ne krahet e tij,,ishte era e pare per mua,,ai me fut doren poshte kap tangat e mia heq ne ane me fut nje gishte prek mbi klitorin tim qe sa vjen she po cemdnet ,,,perkedhel aty shtyp siper tije ,une bertas si e marre kthehi kokne tj ane i them mos se po vdes smundem me,,fillon heq tangat roze dhe fillon lepin ne klitorin tim qe eshte fryre tani nga kenaqesia gati explodon,,une shtrengoj ate prek ne shpinen e tij,me tj dore prek mbi pensin e ti jqe eshte bere dru fare i forte,,fut duart e nxjerr jashte me tj dore xhvesh ate poshte,,,fillojme ozicjonin 69,ai lepin pidhin tim uen karrin e tij te madh te bukur te pastruar me plq forma e tij tek koka i fryre i sterrmadh,hap gojen me gjuhen time lepij rreth luaj me gjuhen time ai bertet nga kenaqesia une edhe me shume,ai kafshon forte buzet e pidhit tim si dy petalesh trendafilash roz te vogla,kisha pishin e pastruar bukur por kisha lene pak aty ne siperfaqe,,ai fute gjuhen edhe me thelle kishte eksperjence ne kete,nuk munda me aty u prisha ne seconde,drridhem ne rup bertas

forte prek ne shpinen e tij godas forte kembe te mia ne shtratfloket e mij ishin ngaterruar mijra petalesh trendafilash dukehsin bukur ne floket e mi te verdha,shikoja veten time ne pasqyre dukeshim tamam si nej filme porno,,,tani ai eshte siper meje prek me gishtat e tij ne pidhin tim lehte,,fillon afrn karrin e tij sa e prek fillon godet forte ne pidhin tim,,aty behem qull ne uje,prek me gishtat e mi te holle klitorin e perkedhel,ai afron majen e karrit fut edhe me thelle te bertiturat e mia nuk mbarojne sa vjen edhe me shume bertas,,ai nuk qendron edhe me shuem fut deri ne mes,pidhi im po me jep dhembje te pa para e shtyn edhe me forte ndjej se hyri i gjithi bertas nje thirrje e forte qendroj me min pa fryme,deri a i e ka futur deri ne rrenje karin e bukur,,,bertas nga kenaqesia edhe dhembjet bashke,i them mos ndalo te lutem ,ai me nje gisht perkedhel fut ne anus mt j prek ne klitor,penetron eger shpejte ,ne cast derdhet aty brenda meje ,,,,uen qaj nga dhembjet ai fshin lotet e mi me tj dore qendron mbi mua me min,,sperma e tij tani ka mbushur mitren time dhe del pak jashte e preki me duart e mia ,,,si qendrojme pak kehstu une i propozoj tj ,,,,lopthi bertas forte shof duart e mia me gjak carcafet e bardhe mbytyr ne gjak bertas si e marre ai me godet forte ne vithet e mia,,une i them me qij forte se po vdes me kallle zemer,,me fut karrin em shkaterro sote,duket i plq keto fjale nuk mundet me ai derdhet ne bythet e mia,,qendrojem ashtu te dy,,me nje dore me prek ne anus me spermen e tij e lyen ngadale bythne time te virgjer ,me thot se dua ta bej nga pas,edhe pse kam shuem frike ,

duhet ta provoj me nejriun e zemres sime,ai fillon fut pak koken e karrit ngadale edhe me gadale,deri sa hyn ne gjysem ndjej dhembje pa para,prek pidhin tim me gishat perkedhel klitorin nga pidhi del uje deri sa behen kofshet e mia uje,,,djerset mbulojne trupin tim,ai e rras karri nderi ne funde,munde te ju them se ndjeva kenaqesi me shume ne byth se ne pidh,,me mbushi bythen time me karrin e tij super,une filloj te drredh bythen prek vithet e mia me testikujt e tij me tj dore prek klitorin bertas forte fut gshtat e tij ne gojen time sikur marr dy karre nje para nje mbrapa,ai tani derdhet brenda meje,shtrihet mbi trupin tim me lepin ne shpine kafshon puth ne qafe me prek pidhin me dore,,jem iet dy si te vdekur mbasi pijme pak shampanje ,,,,dua te bejme tj sex edhe ai po tani e marr ne dore une karrin e tij filloj lepij pa funde me shpejte e fut ne goje thelle thelle deri nuk mundme me bejme kete me ore te tera,,deri ne mesnate munde te them se ishte e para dhe e fundit nata me e bukur e ejtes sime,,

i kemi provuar te gjitha pozicjonet,por pozicjoni qe me cmende me shume ishte te qendroja mbi karri ne tij,e ndjeja karri ne tij si godiste forte ne mitren time,,,aty ma mbushi pidhin me sperme,,dhe ndjeva orgazmen me te forte qe perjetova ne jete,ishte mbremja me e bukur ne jeten time,ka si kjo nate edhe tj qe perjetoj me te,por ajo ishte dicka perrallore kur veshtronim yjet dhe soditnim valet e detit xhurmen e tij deri umbem ne endrrat e pa funde ne krahte e nejri tj deri mengjezi zbardhi ishte me mua edhe do jete pergjithmone me mua ,,te dua je arsyeja qe jetoj,,flm qe e lexoni ju,,nqs ju plq me shkruani flm.ju uroj fat ne jete dhe sa me shume sex se ai eshte ilaci me i mire i trupit tone,.byeee suada france.
iliri

dite e bukur vere.prsh ju lexues tedashur,po ju trg historine time,jam 30 vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e medha si dardha.e quaja diell im ,e shtonte jeten kur e shikoja,ishte nej dite e bukur vere,vendosem te iknim ne plaxh ne durres,vendosemi ne nje hotel buzedetit,per 1 muaj gati.cdo dite ne plaxh te dy si dy delfina laheshim ne dallget e bukura qe vinin furishem goditeshin me trupat tane,trupi i saje behe edhe me i bukur nga dallget me merrja ne krahe perkedhelja fytyren e bukur te lagur floket e saje,e puthja pa pushim,kapeshim per dore iknim me vrap buzedetit,deri ne perendimin e diellit rrinim te dy shtrire ne reren e lagur,cdo dite sihte super me te,por dita e para ka qene kur berem dashuri naten e pare,ishim te dy ne nje kafene aty buze detit,ajo ishte veshur me nej fustan te holle roz vere me nje kapele e bardhe e madhe gjoksin gjysem jashte,me kembet e bukura me sandale,kur ecte veshtroja bythka e bukura si leviznim me hiqte trurin fare vetem si ecte lere tj,,si pijme nga nje pije freskuese ecim anes detit ne mbremje dore per dore,ndalojojme heqim kepucet ajo merr ne dore sandalet dhe ecim te dy perkrah njeri tj,gjurmet vizatonim ne reren e lagur,degjonim zhurmen e qytetit,i thme te ndalojme te dy diku,ajo pohon me koke,ulemi aty nen nje peme ,une e marr ne preherin tim,e perkedhel me duart e mia ajo hap kembet rreth kembeve te mia me shtrengon forte ne perqafim,une duart vendos ne bel,e shtrengoj drejte meje fillojme puthemi forte embel gjate pa pushim,s duroj dote me karri im u be dru tani,me nej dore filloj prek nen fustanin e saje e ngreh larte e fut doren nen tangat e saja me gishtat e mij prek pidhin e nxehte te saje qe po cmendej nga casti en cast,,


edhe une ndihesha keq,ajo me kafshonte ne buze qafe me fliste fjale te embla,,duart e mia shkojne ne gjoksin e saje shkopsit ngadale deri shof dy gjokse te fryra te bardha me kokat e medha,afroj buzet lepij anet e tyre pastaj thith ne goje gjithe ato kokrat e forta te gjoksit qe sa vinin dhe fryheshn,ajo kafshonte buzen me nje dore afron tek karri im i fryre ne maximum,heq ngadale zinxhirrin e pantallonave,dhe e nxjerr karin jashte,fillon nderron pozicjon me afron vithet tek goja ime kurse ajo fillon lepin karrin e ngritur ke,bythet e bukura tek goja ime,filloj prek vithet e saje me prek forte godas aty shtrengoja,ajo me gjuhe e merr si asnje femer tjeter deri ne rreze gjith karrin brenda ne goje,une besoj se po vdes nga casti ne cast,ndjej si me rreh zemra forte shtrengoj gjoksin e saje,eshte shume e mire ne sex oral dukej se nuk e kish per hete te pare e merr thelle e lepin ne koken e karrit te forte ,une derdhem ne gojne e saje te bukur,nuk po mundme me,duket se i plq shija e spermes sime e bardhe dhe e trashe,me lepinte spermen te gjithe dhe lepinte buzet eger si per inatin tim,lepinte 

dhe topat e fryre shume,,u cova ne kemeb une e ve ate poshte i hap kemebt shume dhe filloj me gjuhe lepij kofshet e saja te lagura,dhe afer pidhit te rrojtur fare,e lepij ne cdo cm gjate me plq aroma e pidhit te saje kish nje pidh te bute te nxehte mrekullia vete,me dy gishtat e mij te mezit i fut ne pidh thelle dhe tunde eger ajo me prek kokne me shtrengon kokne time drejte gjoksit te saje bertiste forte me thoshte te lutem me qij se nuk mundem me fute karrin te madhd te lutem zemer me qij forteeeee,une lepija me gjueh eger ne klitorin e saje tani me te fryre e te nxehete,lepija dhe kafshoja,me gishtat teundja edhe methelle ne pidhin e saje te kallur per karrin tim te madh 24 cm dhe me damare te fryre,me thonte se isha i pari mashkull ne jeten e saje qe e lepiva pidhin aq embel,therriste forte me caj pidhin e vogel po vdes per karrin tende shpirt,afroj karrin tim depertoj lehte se nuk e kishte per heren e pare,e fut te gjtihe dhe penetroj me forte dhe shpejte,behemi te dy ne trup uje nga djerstet ndjej duart e saje kur perkedhelte testikujt e mi qe tundeshin mbi anusin e saje me nje gisht me plq te perkedhelja ne anus,ishte e virgjer aty dukej si me shtrengonte gishtin 

anusi i nxehte,e kthej nga ana tj lopshi edhe aty e fut karrin me shume se kurre me forte me eger ajo bertiste me qij forte me shkyej pidhin je heroj im te lutem me derdh ne goje speremen,aty e heq menejhre karrin jashte dhe ja derdh ne goje dhe mbi gjokste e saja,,ashtu qendrojme per pak min deri sa merr fryme mire ,pastaj e shtrij serish psohte me kembet e hapura ,,filloj e lepij prap ne vagine dhe nejhresh ne anus,ishte shume e paster ne trup.me gishtin tregues prek klitorin me gjuhen time lepij thelle ne pidhin e saje te nxehte,,ajo arriti ne orgazem castin kur preka me bukur se kurre klitorin pajs se si trupi i saje u drodh forte dhe bertiti me shume se kurre,,une nuk pushoja edhe me shume futja gishtat e mi ne pishin e saje,fiskimi im ishte ta beja ne bythen e vogel.e kisha berem e tj femra por jo deri ne funde,ashtu si ishte akoma i ngriturr karri i forte si kryk topi e afroj tek anusi i virgjer,e afroj kokne e karrit lehte ne fillim deri sa hyn pak koka,ajo bertiste nga kenaqesia,por edhe vete e donte aty me gishtat e saje 3 gishtat e saje i futi ne pidh deri ne rrenje,

,me tj dore perkedhelte gjokset e saja te fryra shume,une e kafshoja ne qafe dhe ngadale penetroja ne bythen e vrgjer,ngadale e fut krejet forte ajo beritii mendova se vdiq.ahhhhhhh ndjej dhembje tha vec,dhe per disa sec mbetej si pa fryme renkonte keq,,aty u nxehem te dy filloj penetreoj eger,bytha e saje me shtrengonte karrin forte,kjo me plq shume kap forte vithet e saja dhe tundja godisja forte bertiste eger me kafshonte gishtat e mij i merte ne goje i lepinte sikur te ishte nje tj karr,,ashtu me min u derdha brenda saje sperma ime depertoj thelle ne bythen qe tani nuk ishte me e virgjer,,me gishtat e mij perkedhelja ne klitorin e saje,asht urash mbi truppin e saje merrte keq fryme me shtrengoj forte drejte saje,dhe tha se ishte sexi me i bukur ne jeten e saje,nuk mbaroj me kaq ikem me tutje ne disa tavolina te braktisura te nej lokali ku nuk kish njeri ,,e shtrij siper tyre me kembet e hapura filloj ta lepija ne gjith trupin gjokset kembet barkun pidhin e lagur etj,,filloj ta qija edhe aty me ore,ne pidh e bythe e masakrova fare ajo e donte kete vete,me therriste me qij forte me shakterro bythen ,,me caj pidhin eshte vetem i joti,me beri sex oral me min te tera,ishte vertet e mrekullueshme ne sex,asnje femer si ajo nuk qiva aq bukur si ne filma,por ce do qe sot nuk jetojme te dy,jemi ne dy kontinete te ndryshem,,kam vetem kujtime te bukura me ate person,dhe dy fotografi,nje ne plaxh dhe tj nudo te dy ne dhomen e hotelit,keto do i mbaj sa te kem fryme,

se ishte e para dhe e fundit femer qe me ka prekur thelle ne zemer,,,klodjana nuk edi nqs e lexon historine time,porn nqs nje dite ndodh kjo,,,besoj se do e kuptosh se kush e ka shkruar,,per ju te rinje kam nje thirrje,dashuroni gjithmone kaloni castet me te bukura sex dhe jete,,,sepse nej dite trupat tane do i hane krimbat,,dhe do flejme me shekuj te tere pa dashuri.jetojeni jeten ashtu si do zemra juaj,,sot jam i vetem,dhe ndjej shume mungesen e saje,flm ju uroj fat,iliri shpirt i vetmuar. prsh te dashur lexues jam nje vajze 19 vj,po ju trg historine time te pare kur ishja 17 vj,,kam t dashurin 27 vj,vendosem te ikim ne nje ishull ne greqi per pushime ishin ditet e para tona te fejeses,vendosemi en nej ishull santorini quhet,vendosemi ne nje hotel,ishte shume bukur aty nuk kam fjale,u vendosem ne nje hotel ku dukej perendimi i perkryer ,si ne asnje vend tj te botes,te pakten kete dgj aty,.perendimi i diellit ishte i pa pare ne ate ishull.me plq keto se dhe vete jam shume 

romantike,nga dritarja jone dukej deti i paane,shtrati yne i bardhe i mendafshte,siper i dashuri im e kish pergatit me petale trendafilash te kuq blu,dhe ne gjiteh dhomen trendafila te plote dhe qirinj,ne cdo cep,,ishte mrekulli,kjo ishte supriza ime per ate dite,une isha ne nje bar aty afer kur kthehm shof suprizen me mbushen syte me lot nga kjo.ai me priste ne dhome xhveshur ne bel e siper poshte me rroba te bardha i rrinin super me muskuj trup i ngjeshur dhe ngjyre bronxi me krahet e forte dhe nje varese me germen e emrit tim,ka sy blu dhe floke te zeza.une kam trup te rregullt sportiv sepse merrem me karate,dhe bionde me sy jeshile,floke te gjate dhe trup i gjate..kisha veshur nej fustan te holle vere vjollce,,sandale,,kur hyj nedhome me ndalet fryma per nej caste,ai afrohet me flete me kap doren me puth me shikon ne sy,,dhe thot zemer kjo eshte per ty,,sot do jet dita jone,sot jam dhe je e imja,mbushn syt e mi me lot dhe me puth doren,pastaj ne buze,jam shume elumtur buzeqesh hidheme ne krahte e mij,,ishte ora 10 e mbremjes,,me merr ne krahe me shtrin siper petaleve te trendafilave dhe methot se je me e bukur preje 1000 trendafilash 


shte dic e pa thene nga asnej mashkull tj kjo me shtangu me plq pa mase,fillon me puth nga balli deri poshte zbret ne faqe ne qafe,me puth me epsh forte thelle ne buze sikur me merr frymen,,me tj dore prek ne kofshet e mia ngreh fustani deri siper fillon te heq,si heq ate fillon me nje dore heq sytjenat dhe puth edhe me poshte ndalon ne gjokset e mi,jo per te thene por kam gjoksin si pamela anderson te medha te forta rrumbullakosur cicat shume te bukura,ai fillon lepin nga maja deri ne ane kafshon terheq me dhembe une ndjej se prek ne qiell,filloj renkoj forte,kap forte carcafet ,pidhi im eshte bere uje tani ndjej se po vdes ne krahet e tij,,ishte era e pare per mua,,ai me fut doren poshte kap tangat e mia heq ne ane me fut nje gishte prek mbi klitorin tim qe sa vjen she po cemdnet ,,,perkedhel aty shtyp siper tije ,une bertas si e marre kthehi kokne tj ane i them mos se po vdes smundem me,,fillon heq tangat roze dhe fillon lepin ne klitorin tim qe eshte fryre tani nga kenaqesia gati explodon,,une 

shtrengoj ate prek ne shpinen e tij,me tj dore prek mbi pensin e ti jqe eshte bere dru fare i forte,,fut duart e nxjerr jashte me tj dore xhvesh ate poshte,,,fillojme ozicjonin 69,ai lepin pidhin tim uen karrin e tij te madh te bukur te pastruar me plq forma e tij tek koka i fryre i sterrmadh,hap gojen me gjuhen time lepij rreth luaj me gjuhen time ai bertet nga kenaqesia une edhe me shume,ai kafshon forte buzet e pidhit tim si dy petalesh trendafilash roz te vogla,kisha pishin e pastruar bukur por kisha lene pak aty ne siperfaqe,,ai fute gjuhen edhe me thelle kishte eksperjence ne kete,nuk munda me aty u prisha ne seconde,drridhem ne rup bertas forte prek ne shpinen e tij godas forte kembe te mia ne shtratfloket e mij ishin ngaterruar mijra petalesh trendafilash dukehsin bukur ne floket e mi te verdha,shikoja veten time ne pasqyre dukeshim tamam si nej filme porno,,,tani ai eshte siper meje prek me gishtat e tij ne pidhin tim lehte,,fillon afrn karrin e tij sa e prek fillon godet forte ne pidhin tim,,aty behem qull ne uje,prek me gishtat e mi te holle klitorin e perkedhel,ai afron majen e karrit fut edhe me thelle te bertiturat e mia nuk mbarojne sa vjen edhe me shume bertas,,ai nuk qendron edhe me shuem fut deri ne mes,pidhi im po me jep dhembje te pa para e shtyn edhe me forte ndjej se hyri i gjithi bertas nje thirrje e forte qendroj me min pa fryme,deri a i e ka futur deri ne rrenje karin e 

bukur,,,bertas nga kenaqesia edhe dhembjet bashke,i them mos ndalo te lutem ,ai me nje gisht perkedhel fut ne anus mt j prek ne klitor,penetron eger shpejte ,ne cast derdhet aty brenda meje ,,,,uen qaj nga dhembjet ai fshin lotet e mi me tj dore qendron mbi mua me min,,sperma e tij tani ka mbushur mitren time dhe del pak jashte e preki me duart e mia ,,,si qendrojme pak kehstu une i propozoj tj ,,,,lopthi bertas forte shof duart e mia me gjak carcafet e bardhe mbytyr ne gjak bertas si e marre ai me godet forte ne vithet e mia,,une i them me qij forte se po vdes me kallle zemer,,me fut karrin em shkaterro sote,duket i plq keto fjale nuk mundet me ai derdhet ne bythet e mia,,qendrojem ashtu te dy,,me nje dore me prek ne anus me spermen e tij e lyen ngadale bythne time te virgjer ,me thot se dua ta bej nga pas,edhe pse kam shuem frike ,duhet ta provoj me nejriun e zemres sime,ai fillon fut pak koken e karrit ngadale edhe me gadale,deri sa hyn ne gjysem ndjej dhembje pa para,prek pidhin tim me gishat perkedhel klitorin nga pidhi del uje deri sa behen kofshet e mia uje,,,djerset mbulojne trupin tim,ai e rras karri nderi ne funde,munde te ju them se ndjeva kenaqesi me shume ne byth se ne pidh,,me mbushi bythen time me karrin e tij super,une filloj te drredh bythen prek vithet e mia me testikujt e tij me tj dore prek klitorin bertas forte fut gshtat e tij ne gojen time sikur marr dy karre nje para nje mbrapa,ai tani derdhet brenda meje,shtrihet mbi trupin tim me lepin ne shpine kafshon puth ne qafe me prek pidhin me dore,,jem iet dy si te vdekur mbasi pijme pak shampanje ,,,,dua te bejme tj sex edhe ai po tani e marr ne dore une karrin e tij filloj lepij pa funde 

me shpejte e fut ne goje thelle thelle deri nuk mundme me bejme kete me ore te tera,,deri ne mesnate munde te them se ishte e para dhe e fundit nata me e bukur e ejtes sime,,i kemi provuar te gjitha pozicjonet,por pozicjoni qe me cmende me shume ishte te qendroja mbi karri ne tij,e ndjeja karri ne tij si godiste forte ne mitren time,,,aty ma mbushi pidhin me sperme,,dhe ndjeva orgazmen me te forte qe perjetova ne jete,ishte mbremja me e bukur ne jeten time,ka si kjo nate edhe tj qe perjetoj me te,por ajo ishte dicka perrallore kur veshtronim yjet dhe soditnim valet e detit xhurmen e tij deri umbem ne endrrat e pa funde ne krahte e nejri tj deri mengjezi zbardhi ishte me mua edhe do jete pergjithmone me mua ,,te dua je arsyeja qe jetoj,,flm qe e lexoni ju,,nqs ju plq me shkruani flm.ju uroj fat ne jete dhe sa me shume sex se ai eshte ilaci me i mire i trupit tone,.byeee Mria france.

 MU QI SHQIP / SEKS SHQIP /ALBANIAN DATING


 ne ver vitin e kaluar vendosem me disa te afermit e mi te shkonim per pushime ne nje mal ( NE RAZEM ) atje kishim mar nje shpi me qira. Dhe kshtu u be. kur po niseshim po vin dhe dy shok te nje miku tim nuk me pelqei kjo po kshtu vendosen dhe un pranova. Rruges qe po shkonim njeri nga djemt po me shikonte, kishte nje shikim shum te frigshem nje shikim vrasesi . mbas disa oresh mberritem dhe u ulem te gjith per te pushuar pak, tek dhoma ku isha une dhe nje mikja ime po degjoj se dikush donte te hynte brenda, shkova ta hapja dhe nuk ishte askush,pastaj dola jasht dhe po rija ne fresk kur pa pritur vjen aj quni, dhe po me thot -mun te ulem (un ju pergjigja) -sigurisht. po rinim pa folur dhe ai po me thot -je shum e bukur shpresoj tkesh ndonje gja per mua un u acarova duke i then te mos flas me me mua. pastaj erdhen te tjeret dhe vendosem te dalim te hajm ne nje restorant aty afer. kur erdhi mbremja u bem gati dhe shkuam ne restorant, porositem, dhe une nuk isha dhe aq mir dhe ju thash te tjerve se un po shkoj ne shtepi. shkova ne shtepi dhe po rrija kur mas pak minutash po vin keta dy djemt. Dhe une i pyeta se ku jan te tjeret dhe ata me than se ata po pin por ne kemi ko per nje qirje te gjat. un u ngrita ne kemb dhe doja te shkoja ne dhomen time, duke ikur ai me kapi per krah,dhe un i thash te me lere rahat, ai nuk u mendu vetem me perplasi per divan, dhe te dy me mbanin me zori. duke bertitur qe te me leshojn ata me mydhnin gojen dhe me grisnin rrobat. njeri me mbante fort dhe tjetri po me thithte cicat pastaj heku pantadhonat dhe perplaste karin ne trupin tim duke qeshur dhe duke par mua qe po qaja nga inati. pastaj pa menduar ai me futi karin ne pidhin tim dhe vazhdoj te me qinte pasi u derdh ne trupin tim.pastaj pa nje qiri shum shum i gjan dhe i gjat dhe ma futi ne pidh me zi e futi, deri sa te fiket po me binte. Ishte hera e par per mua nuk kisha shkuar kurr me nje mashkull dhe skam shkuar nga friga. por ata nuk e lan aty po me qinte me qirin sa me kishte shkyer pidhin. pastaj heku qirin dhe nderuan, tjetri erdhi te me qinte, por ai ma futi ne byth duke u kenaq pa ditur dhimjen time dhe lotet e mi . kur u derdh dhe ky tjetri me leshuan dhe me than se po ti tregoja njeriu do me gjenin ghe do me hicnin koken. dhe un nuk i kam treguar njeriu. SHPRESOJ TE MOS I NDODH ASKUJT JO PA DESHIREN E VET . PO JU THEM SE ESHT NJE TMERR.
MU QI SHQIP / SEKS SHQIP /ALBANIAN DATING
 

Goca sexy

hmmm...Jam nje goc shum e re,kam nje te dashur te mrekullueshem qe me don dhe e dua marrezisht...Ne jemi se bashku qe nje vit por un nuk mund te bej sex me ate sepse nuk me len familja te takohem me te kshtu qe ne flasim ne net dhe telefon.Nje nate kishim shume nevoj per njeri tjetrin dhe me thiri ne telefon dhe em tha don ta bejme??Thash si don ta bejem?Tha kshtu pra ne telefon.-Thash mos je cmendur gje ai vetem buzeqeshi.thash mire po si duhet ta bejme ku di un se si behet ne tel.Me tha hapi kembet futi gishtat e tua te embela ne p... dhe do e shohesh.....Keshtu une vazhdova si me tha ai dhe me te vertet ndjeja knaqesi(por natyrisht qe jo sikur kur te hyn nje k...),dhe filluam te dy qe te perjetojme ne kenaqesi qe e shprehnim me ohhhhhhhhhhhh ohhhh shpirttttt te duaa te kam shum xhan , shtyje me fort etj... ishte sikur po e beje vertet me ate saqe dhe perjetova nje orgazme qe nuk e kisha menduar asnje here qe mund te ndodhte vetem ashtu...Sot e asaj dite e bejme kshtu per te kenaqur njeri tjetrin MU QI SHQIP / SEKS SHQIP /ALBANIAN DATING 


 isha njer vetem dhe kisha dal ke shpia dhe po rrija te shkallet kur papritur kalon komshia ime dhe me pershendet dhe un gjithashtu me ftoj te shkoja ke shpia e saj dhe un nuk ja prisha shkuam ke shpia dhe un ula ne divan nuk kishte as nje njeri tjter me qerasi dhe me pas kur po pinim ato pijet u ul afer meje dhe me ngadal filloj te me ferkoj te kofsha ime dhe un ngaqe isha singell i thash me fal cfare po ben dhe ajo me tha me fal ne qoft se e ke bezdi po un ngaqe me kishte vajt te maj te undes per sex dhe e lash te me bente cafar te donte dhe filloj te me ledhatonte dhe te me puthte nga gusha dhe un nga qe me hyri ne qef fillova ta zhvesh nga gjoksi i zberthva kopsat e prara dhe fillova ta lepij nga gjoksi dhe shkuam ne krevat u zhveshem dhe filluam ti fusnim gishtat njera tjetres ne pith ne ate moment isha eksitu dhe nuk e dija se ca po beja ndala njer

 dhe po rrija e po mendoesha ajo me tha ne qof se do ta lem me kaq po deshe po per nje moment thash me mir te vazhdoj se mos nuk e gjej me kete rast dhe i thash vazhdojm aty ku e lam ajo me tha ne qof se do mund te ftojm dhe te dashurin tim i thash ok ftoje e mori ne cel dhe ai tha qe per 5-minuta jam aty kur erdhi ishte ber dhe shum sexy ne te dyja kishim vesh rroba peshqirin dhe kur hyn breda dhe na shf ashtu i iken truri fare dhe i afrohet te dashures se tij dhe fillon ta puthi me shikon mua dhe me thot afrou dhe un shkova afer u kapem te tre perqfe dhe filluam te lepinim gjuhat e njeri tjetrit per nje moment mu duk si e shpifur por me von filloj te me pelqej kisha frik se mos me keroknte qe te benim sex bashk se me te dashuren e vet e kishte provu dhe sa kaloj pak filloj te me lepij nga gishtat e kembes gjeri te fija e flokut por me eksituse ishte kur me lepiu te pilli dhe un i thash mund te ma fusesh karin ne pith se isha eksitu ne maksimum dhe ai me tha ta prish na nje her un ty moj zemer dhe ne ate moment me shtrengoj dhe me futi karin ne pillin tim qe e kishta per her te par filloj te ma fuste e te ma nxirrete un i thash cik me avash se me dhemb dhe ai me tha sa te mesoesh se pastaj nuk do e kesh me problem dhe ashtu ndodhi me te vertet sa her qe ma fuste e ma xirrte nuk po e ndija me dhe po me qinte aq fort sa filloj te me dilte gjak dhe un i thosha jepi jepi me fort dhe ai vazhdonet ate dit ne 22-maj 2008 nuk kam per ta harruar asnjer se ishte hera e par qe beja sex dhe me forta ishte se po bja sex me te dashurin e komshies dhe keshtu ishte kjo istoria ime sex me komshien dhe te dashurin e komshies kete istori nuk ja kam treguar asnjerit po njerz jemi dhe nuk e mbajm dot nje gje gjithmon te fshet ju puth te gjithve ju qe tregoni istorit ne kete adres nga eri ky esht numri im i cel ne qof se do njeri qe ta bej me mua mund te me marri ne cel ju pres 0683609623 


MU QI SHQIP / /ALBANIAN DATING 

 E dija se fqinjin tim tetembedhjetevjeçar e mundonte vetem nje gje: si t'i fuste hundet nen breket e mia kallese, prandaj une kisha kujdes lidhur me kete, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as qe mund ta fajesoj ate per asgje, sepse, thene thjesht, isha e vetedijshme se pothuajse çdo mashkull kur ine shikon, fillon te jargezohet pas meje, qe te bluaje diçka rreth rajonit te karit. Une jam, sic thuhet, "e sajuar mire" edhe kah gjinjet, e edhe ne pjesen e kukave dhe isha mesuar qe meshkujt te perqyrreshin pas meje. 

Mirepo, shumica e meshkujve irikesohen kur me afrohen. Ndoshta per ta jam nje kenaqesi teper e forte. Ngan-jehere ata sillen ne menyre thjesht qesharake, e ndjen-jat, te cilat jane ne linjen e skajshme te ndjenjave te terheqshmerise, ne vend se kah une, i refuzojne ata nga une, andaj çak kam perjetuar qe nje djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion te fuqishem kur me shikoi, ne vend se te hidhej ne perqafimin tim, ai vetem me shikonte. Une thjesht ndjej kenaqesi ne perqendrimin e vemendjes qe e shkaktoj te meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qendruar relativisht ne bese, kurse jeta jone sek-suale ishte e mire. Une e dua, e ai e çmon ate qe e ka. I di te gjitha rreth kompleksit te edipit dhe ngarkeses natyrale te meshkujve adoleshente qe te kalo-jne neper fazen e dashurise ndaj nenes. Keshtu qe une nuk u befasova aspak kur verejta se fqinji im Toni me shikonte me syte e tij rinore. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. 

Nga ana tjeter, mendova se nuk do te ishte ndonje dem nese une e gostis hère pas hère, keshtu qe une nuk ia zura per te madhe kur ai perkulej per te m'i shikuar kof-shet nen fustan, apo gjinjet e mi nen bluze. Une lejova qe ai edhe te me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha qe te vishesha e te zhvishesha ngadale dhe ne menyre provokuese, ne menyre qe atij t'i jepja rast per nje pamje te mire seksi. E kuptova se puthjet dhe perqafimet tona te zakonshme, per te kishin nje kuptim krejtesisht tjeter, e nganjehere bile arrija qe ta ndija edhe penisin e tij te erektuar, ne momentin kur perqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gje kjo shume normale, me siguri shpeshhere duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij per mua ishte sikur nje kompliment i madh. Me kalimin e kohes, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij per mua u rrit. Ai u be nje mashkull bukur i zhvilluar, me i larte se 180 centimetra dhe filloi qe te merrej me futboll. U be me te vertete nje djalosh i pashem. Vashat beheshin cope e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne menyre .

^. relativisht te çuditshme ndaj tyre. E dija se deshirat e tij seksuale ishin kryesisht te orientuara kah une. Percillte vazhdimisht çdo levizje timen, duke e shfrytezuar çdo moment qe te me afrohej dhe qe te me prekte, kinse rastesisht. Me duhet te pranoj se ai me kenaqesi me ndihmonte, sa hère qe e kerkoja ndihmen e tij. E dija se sa hère qe une nuk e shikoja, syte e tij ishin te ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problème (e medha qe ta fshi-hte ereksionin ndermjet kembeve. Dhe, si do te ishit ndier ju, zonja e zonjusha te nderuara? Ç'do te kishit menduar per te gjitha keto? Me duhet te pranoj se mua me pelqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyren e tij te bukur dhe me trupin e tij te fuqishem dhe e doja sinqerisht dhe thelle. Por, oh zot, ai eshte ende femije, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund te qihem me kete femije!? Kjo nuk ben. Gradualisht m'u desht qe t'ia 

pra-noja vêtes qe ate ta konsideroja vetem si nje djalosh te bukur e shtatthedhur, dhe se nje dite ndoshta edhe do te isha ne shtrat se bashku me te. E tere situata me shtyri qe une te thellohesha ne mendime. Si do te ishte qe ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai perjetonte nje kenaqesi qe kurre me pare nuk e kishte perjetuar. Sepse une fillova qe te kallesha jashte mase, gjithnje duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta perqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja ate kar ne brendine time, dhe kur duart e tija te medha e le mqishme do te m'i shtrengonin cicat e mia bashke me thimthat e tyre, une do te çmendesha e tera. Me ne fund, çeshtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtine lidhur me disa pune personale. Toni, sapo degjoi se burri im nuk do te ishte aty per nje kohe, une menjehere e

 verejta ndryshimin ne qendrimin e tij. U be shume agresiv ndaj meje dhe qarte i tregoi deshi-rat e veta. Filloi qe haptaz te zgurdullohej ne mua, duke me veshtruar qellimisht, qe nga koka e deri te thembrat, e duke e ndalur shikimin posaçerisht te gjinjet dhe kof-shet e mija. Ai dinte edhe te fishkellonte ne shenje te pelqimit dhe ma bente me sy. Kur me perqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrengonte, keshtu qe une e ndjeja fort mire karin e tij ne bregun tim te vénères, e nganjehere, kur me ngriste lart ne ajer, une e ndjeja topuzin e tij ndermjet kembeve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. E dija se ai pergatitej per kohen kur do te mbetemi te vetem ne shtepi gjate kohes se mungeses se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne ate mbremje Toni erdhi tek une, me qellim qe ta zevendesonte shokun tim te jetes. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtesisht prane meje. 

Kjo edhe nuk ishte ndonje risi, por kesaj hère ishte disi me ndryshe. Me terhoqi kah vetja gjithnje derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij perreth qafes sime leshohej gjithnje e rne poshte, derisa me ne fund nuk arriti deri te gj'injet e mi. Pastaj me pellembe bute-sisht e kumcoi cicen time dhe me gishterinj leht e shtypi majen e saj. Buzet e tij puthen ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atehere me puthi ne goje. Isha aq shume e befasuar sa qe gjuha ime ne menyre automatike depertoi ndermjet buzeve te tij. Ne kemben time ndjeva doren tjeter te tij. Ma shtrengoi kofshen, menjehere aty afer pidhit, i cili u be krejtesisht i quilur dhe vale i nxehte. Por pas nje çasti tjeter une ndjeva njefare panike dhe fillova qe te brengosesha. - Ndal, Toni - tentova qe t'ia ndalja hovin. - Kesh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une te dua - tha ai. Une vetem bera me koke, u terhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa qe te shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht heret. I hoqa rrobat nga vetja para se te supozoja se Toni ishte afer deres e cila nuk ishte krejtesisht e 

mbyllur. Une isha e tera e kallur. E mora gjene e pare nga garderoba ime te cilen e hasa dhe fillova qe te mbulohesha. Gabova. Ishte ajo nje baby-doll shume seksi i perbere nga nje material i zi e i tejdukshem, te cilin ma kishte blere burri. Ajo ishte shume e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe breket e mia gjithashtu te zeza. Deshirova qe te futesha nen mbulesen e shtratit, kur per nje moment ndjeva nje deshire intensive per urinim. Thjesht, me duhej qe patjeter te shkoja ne WC, mu ne ato 

momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me percolli gjithnje deri te banjoja, duke u munduar qe te ma sqaronte, por edhe me bente lajka. Bullunga nen pantollonat e tij dukej te ishte e gjate dhe e fryre. - Toni, me duhet te urinoj. A do te largohesh, te huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qendronte aty dhe oE veshtronte. E verejta se si po e humbja kontrollin e udunùi, prandaj vetem i ula breket dhe u ula ne ulesen e WC-se. Fillova qe te urinoja. Ndjenja e lehtesimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinen, u largua edhe çdo presion qe e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjeza para meje, duke ma marre fytyren ndermjet pellembave dhe filloi qe te me puthte butesisht. Kesaj hère une iu pergjigja ngro-htesistiL duke e mbeshtjellur me duar perreth qafes. ©o'ooaoe] Me ne fund, çdo kundershtim perfundoi dhe Toni, duke qendruar ende i gjunjezuar, me ngriti nga ulesja e WC-se. Breket e mia kishin rêne nen gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundes se fqinjit tim. Ai e futi fytyren ndermjet kembeve te mia dhe i lepiu pikat e fun-dit te urines. Une fillova qe te klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshem, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndermjet flegrave te pidhit tim, ishte aq pemdezese sa qe menjehere u derd-ha, duke ia shtyre fytyren kah pidhi im i flaket. Pas pak ne u gjendem ne dhomen time dhe ne shtratin tim. Te gjitha inhibicionet u zhduken. Te gjitha arsyet per permbajtje u thyen. Ai me mon ashpersisht. Kari i tij i madh u iras thelle dhe egersisht ne pidhin tim te lagesht e te nxehte, gjithnje derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u perhap neper hapesiren time te brend-shme. 

Ndjeva njefare ngrohtesie te veçante. Atehere e kisha radhen une. E shtriva ate ne shpine dhe nga kari i tij fillova qe t'i lepija lengjet tona te perziera, e pastaj fillova qe t'ia ferkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mepastaj e kalerova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rreshqita ne te, gjithnje derisa e tere gjatesia e tij madheshtore nuk u gjend ne mua. Leviza leht lart-poshte ne karin e tij, duke i leshuar buzet e mia ne te tijat, duke perjetuar kenaqesi ne ndjen-jen e shtrengimit te kukave dhe eicave te mija nga ana e duarve te tij te fuqishme. Fillova qe te beja levizje te ngadalshme rrethore, aq sa munda te permbahesha. Me pas fillova qe te qihesha vrullshem, duke u ngulur e ngritur gjithnje e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej qe edhe koqet te m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim te zjarrte. Vazhduam keshtu gjithnje derisa zjarri nen stomakun tim nuk u rrit deri ne ate mase sa qe te me shkaktonte nje orgazem ashpersisht te dhembshem e te lezetshem i cili me shtyri qe te bertisja, qe te qeshja dhe te qaja ne te njejtin moment. Dhe, shume shpejt erdhi momenti kur edhe ai me sterpiku per hère te dyte me spermen e tij te nxehte, e cila u shpemda neper pidhin tim te gezuar. Mbase nuk ka nevoje qe t'ju tregoj se si i kaluam ditet e mosprezences se burrit tim. Ato ishin te kurorezuara me orgji te verteta. Qiheshim ashper qe nga mengjesi e deri ne mbremje. Çdo gje ishte e eger, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa dite dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj te 

shkelqyeshem te cilet kujdesen rreth deshirave te mia seksuale, njeri diten e tjetri naten. Une nuk ndjej kurr-fare brejtjeje te ndergjegjes. Tani jam nje dame e mbushur me dy kara, jetoj ne nje lumturi te plote dhe jam e lumtur qe arrij t'i kenaq dy meshkuj... ME E FORT SE VIAGRA Ishte nje dite e qte ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte… Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera… Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit… Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat 

burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites… Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit per nje aheng qe do ta benin ne mbremje per ditelindjen e Emit… Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen… E perfundova shume shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet… Po kurrsesi nuk mud ha rasti… Duke me percjell burri I saj me ftoi per ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj… E gjithe dita me eci mbare…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej… Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur: Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa nje pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fusta ne gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…

e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne nje moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare… Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacionin…

Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!

Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000- Unemployment insurance rates choice- Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.

Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?... E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije Erotike Nje histori e shkurter dashurie me komshien Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes . ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy 

papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar . Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter . nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo 

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.ch


refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.ch

ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot........ HERA E PARE Kete vere ne fund te vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke per ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem te shkonim shqiperi ne Dhermi morem nje shtepi me qera shum larg dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mire ishte fantastike per mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur te flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin nje shok shkuan ne dures per ti vizituar disa shok edhe do te ktheheshin te nesermen,pra isha vet me Leon djalin me te cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo te ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.

Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me te.Me tha a deshiron te lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash te shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi per dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me te.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi te zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi te me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi per beli dhe filloi te me zhvishte me duart e tij te fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me te ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam te notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si te qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim te lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me 

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.ch
vendosi ne shtrat edhe filloi te ma puthe vaginen ai filloi te ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim te orgasmes fillova te derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e te fillonte te me qinte fillova te renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mire dhe ngadal qe te mos kisha dhimbje ja filloi te me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte te derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze per disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe 

renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 ore disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mire sexi,ishim te lodhur dhe lakuriq une isha bere e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi per dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte te me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster. Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme seks ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe te mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem te panderprer ishte nje nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon eshte e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona te sexit jan te mrekullueshme dhe plot pasion. 
  HUMBA VIRGJERINE ME SHOKUN E VELLAIT Ne korrik te ketij viti shkova te jetoj ne prishtine ngase kam filluar mesimet ne kolegjin amerikan ne prishtin n klasen e 10,Jam 15 vjeqare edhe pse ne te vertet dukem sikur jam 20,shkova ne prishtine te jetoj ne banesen e vellaut tim ngase ai tashme ishte ne studime,me te jetonte shoku i tij me i mire Eddy edhe ai eshte student.Diten e pare kur e takova eddyn ndjeva nje fare simpatie ndaj tij ishte shum i bukur terheqes e simpatik.Mbas 1 muaji pra ne gusht vllau fitoi nje burs 3 mujore studimi per ne londer dhe ne shtator kur filloi msimi ne prishtine ai u nis per ne londer, mbetem te jetonim ne banes veq une e eddy,ai me shikonte ne menyre te quditshme i pelqeja shum prandaj bera qdo te mundur ta terhiqja vemendjen e tij.We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.chWe offer the following:

- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000

- Unemployment insurance rates choice

- Constant Top-interest and consistent loan rates

- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.ch


Nje dite u 

ktheva me heret nga shkolla e zhvesha uniformen dhe hyra ne banjo te beja nje dush,kur reth ores 1 mbas dite eddy u kthye nga ligjerata. Une e dija qe ai erdhi edhe pse ai nuk e dinte qe jam ne shtepi, ai u ul ne dhomen e dites dhe po shikonte TV,une dola nga banjoja krejt lakuriq dhe isha drejtuar nga dhoma e dites. Kur ai me pa tere lakuriq mbeti pa fjale! Kerkova falje dhe u largova nga dhoma, ai mbeti gojhapur dhe pastaj kur u ktheva e veshur me shikonte cuditshem. Pergaditi nje sendwich ne kuzhine edhe me ftoi te hanim bashke une nuk hezitova, biseduam gjate dhe pastaj ai kishte pune me disa shoke dhe doli.Une rrija vetem ne shtepi dhe po shikoja Tv ishte merzitshem pa eddyn, por prap hutohesha nga TV-ja.reth ores 20.00 ai u kthye une isha e veshur me pizhama ngase po shikoja nje film dhe isha e lodhur nuk kisha bere plane te dal me shoqe. Po shikoja nje film edhe eddy mu afrua e me shikoi "po kqyr filma per femije" tha, une u nervozova edhe e shikova shtrember,

Ai me tha mbylli syt edhe zgjidh nje film ne raft e do ta shikojm bashk, Ok i thash e mora nje film ne fund ngase e dija qe eshte porno film edhe i thash pavaresisht cfar filmi eshte do ta shikojm deri ne fund u pajtua. E leshuam filmin plot aksion Filmi ishe 1 vajz e 10 meshkuj ajo i plotesonte deshirat e 10 burave ishte film i mrekullueshem,Eddy bente shaka me mua e ne menyre provokuese me tha:kjo vajza e paska trupin e mire por nuk ta kalon ty po te kalon se mund ti kenaq 10 bura per nje nat.Mua me erdhi shum rende ajo fjale e i thash kete do ta shohim ndoshta nuk mund ti kenaq 10 burra por mund te te kenaq ty,ai mbeti duke me shikuar une iu afrova edhe fillova ta puthja. Ai ne fillim mbeti i hutuar por reagoi edhe ai ne puthje,. Puthe aq mire une terhoqa me afer edhe ai filloi te me ledhatonte,mu afrua ngadal edhe filloi te me puthte ne qafe dhe teposht pastaj filloi te ma zhvishte pizhamen fillova ta zhvishja edhe une ate ishte shum mire pas disa qatesh ai filloi te me zhvishte edhe pjesen e poshtme, ishte shum i eksituar edhe nga fillmi dhe penisi i tij ishte ngritur ishte shum i 

forte,filluan te luanim me njeri tjetrin ne dhom ai me ledhatonte poashtu edhe une ate,pastaj me ngriti dhe me dergoi ne dhomen e tij ne shtratin e tij te madh per 2 persona une ende nuk isha lakuriq ngase i kisha te veshura edhe tangat ndersa ai po ngare me duart e mija e kam zhveshur,leshoi muzike dhe filloi te mi thithte cicat ma puthte trupin dei me vagine pastaj si i qmendur ma thithte vaginen me eksitonte une rija ne shtratin e tij lakuriq edhe pritsha qe me ne fund ai te fillone te me qinte por kur une isha ne vlugun me te madh ai me tha po bejm nje gabim te madh ngase ti je e vogel ndersa une jam i rritur,une ju afrova edhe me shume dhe fillova te ja thith penisin dhe krejt trupin ai dridhej i teri zemra i rihte me shpejtesi te madhe dhe bente si i qmendur ... me shtrengoi mi hapi 

kembet dhe ngadal filloi ta fuste penisin e tij brenda une bertisja nga kenaqsia e madhe e ai ngadal e ngulte karin e tij ne pidhin tem me ridhte gjak po skishte rendesi une fillova te derdhem po ashtu edhe ai filloi te derdhej ne vaginen time une veq renkoja dhe ofshamat e mia degjoheshin ne gjith dhomen ma ngriti kemben dhe vazhdi te me qinte, sa here derdhej ndronte edhe pozicionin me kenaqte kari i tij ishte shum i madh edhe kur e fuste krejt ne pidhin tem une bertisja nga knaqesia e madhe e therisja me emra te ndryshem e lusja te me qinte sa here derdhej po per fal kari i tij si motor mi plotsonte deshirat e mia seksuale,seksi zgjati disa ore nuk me kujtohet sakt por e di qe te nesermen nuk shkova ne shkoll ngase isha shum e raskapitur edhe e kalova nje dit me eddyn ne shtrat here duke u puthur e here duke bere sex.Te nesermen ne mbremje eddy eshte ndare nga nga e dashura e tij 

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.ch
blerta dhe tani 1 muaj po kalojm nete te paharueshme sexuale dhe mbremje te nxehta plot pasion. Histori nga Tirana Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta (natyrale) dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar. Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues. Nqs. ke deshire te flas dhe per karakteristikat e poshtme: kam kembe elegante, vithe te vogla dhe provokuese, vaginen e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund te rreshqase lirshem. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal. Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Nqs. me pelqen ajo qe do me thuash po te kesh deshire dhe ti une dua te takohemi por me pare dua te kem nje orgazem nga 

mesazhi yt erotik dhe eksitues. Po e pres... Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli. M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe 

copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje. Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. 


We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.ch


Kjo ishte vetem 

nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine. Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as 

fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin. Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me

 ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t'i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten. Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te me palloni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne pidh duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne pallimin live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

www.easycredit.ch

Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me 

penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje. Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni qirjen edhe po t'ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t'ia di, dua te me shkerdheni deri ne vdekje. Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata. Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi. Pasi ma ke mbushur stomakun plot me 

sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. 
Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke,duke e mbyllur telefonin menjeher.... kosova Pershendetje.... ne vazhdim do 

mundohem tua sqaroj cfare me ka bere vaki nje here.... para dy viteve ne vitin 2004.... Po kaloja me nje vajze quhej Zana edhe te them te drejten une u kallsha pas saj kishte nje trup shume seksi dhe kishte nje prapanice nga ato qe thojne "pika e prapanices"... por, kishte edhe gjinje te medhenje e te mrekullueshem... keto dy pjese jane edhe dobesi e imja... por, edhe ajo digjej pas meje por asnjehere nuk ma kishte shfaqur kete edhe pse kishim kohe qe njiheshim dhe 1 muaj qe kalonim se bashku... nuk e di por gjithmone me mua rrinte si e ndrojtur nuk e di kishte frike nga une apo kishte respekt nuk arrij ta dalloj... por, me vone do tregoj se si ajo ma shfaqi kete... Qe kalonim se bashku une edhe Zana e dini thuajse te gjithe po ashtu edhe familja e saj... andaj nje dite po shkoj ta marre dhe te dalim pak ne mbremje... kur shkova ne shtepi ajo kishte dalur deri ne dycan dhe ne shtepi

 ishte vetem nena e saj... te them te drejten edhe pse nena e saj kishte 40 vjeq ishte shume seksi... se cfare trupi qe kishte... edhe pse ne kete moshe ende gjinjet e saj mbanin arom natyrale dhe ajo qe me eksitone ishte buzekuqi i saj qe e kishte vendosur per mrekulli... aho filloi te me provokoj duke me pyetur nese ndonjehere kisha bere dashuri me te bijen dhe s'dija si te pergjigjesha ngurroja shume kisha turp ishte mamaja e vajzes qe cmendesha pas saj... por, ajo dalengadale filloj te hiqte rrobat mendova mos eshte cmendur gje e pyeta por ajo kembengulte qe ta prekja trupin e saj - kembet... gjinjet... vithet.... dhe mednova me vete I cmendur se i cmednur me shume se kjo nuk do cmendem... fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera... si thashe me heret cfare arome kishin gjinjet e saj... me kapi per koke dhe me nje shtrengim.... qe kurre se kisha perjetuar... ma kapi koken dhe ma drejtoi ke pidhi dhe fillova t'ia thithja... nderkohe qe ajo bertiste dhe ulurinte nga eksitimi... pastaj u zhvesha edhe une dhe te dy lakuriq... te vetem ne dhomen e gjumit te saj... e kishte pidhine rruar dhe edhe njehere ia lepiva per pak minuta dhe penisi im tani ishte bere i forte dhe qull dhe ngadale duke uluritur fusja *in tim ne pidhin e saj ndersa ajo po kafshonte gishterinjet e mij... dhe ashtu si ishte e shttrire ajo hypa mbi te dhe e fusja penisin mbi gjinjet e saj te medhenje

 dhe cfare kenaqesie qe ndjeja... ohhhh zot.... dhe pastaj *in tim ia dhashe ne goje ohhh si mi lepinte qoqet...ohhhh.... dhe cfare ndodhi per te mire... asaj i erdhir orgazma dhe une fillova te derdhesha.... por, nuk mbaj mend se sa rrutullime kemi bere ne shtrat apo ne parket ngaqe eksitimi ishte i papershkrueshem... kete se kisha ndier me pare... dhe .... gjersa po derdheshim nderruam pozite une ofrova koken time ke pidhi i saj nderkohe qe ajo koken e saj ke *i im... filluam ne fund me te madhe tia merrnim ne goje per here te fundit... dhe ajo se si tere *in tim qe e kam 29 cm te gjate dhe sa nje top tenisi i gjere... te terin arrinte ta fuste ne goje... dhe une po merrja orgazmen e saj dhe e perpija edhe ajo spermen time duke me shtrenguar duke uluritur.... ohhhhhhhhhhhhh zotttt.... qim qim qim ... bertiste..... dhe perfundo kjo aventure e shkelqyer seksuale... te them te drejten nuk e dija ne ate qast qe pranova te beja seks me "vjeherren" nuk e di nese me kishin ikur apo me kishin ardhur mendet... por, tani e kuptoj qe me kishin ardhur... ngaqe me kishin ikur kur per here te pare kisha bere dasuri ne te njejten menyre me Zanen, vajzen e saj....  

<