NJE EKSPERIENCE E PAHARRUESHME / tregime erotike/ alba dating/ easy credit /

HAT DATING EASY CREDIT  LOAN   sponsor.easycredit.ch                                                                LOAN/ CREDIT ONLINE

 

Një përvojë e nxehtë si  kurrë më parë..
 
Viteve të para të martesës sonë ishin mjaft të thatë sikur te ishim   analfabet në aspektin e jetës seksuale. Ne vetëm e bënim atë për sa per  ta bërë atë. Ajo ishte gjithashtu e papervoje  totalisht me seksin. Unë si me me pervoje  ,me duhej  ti mësoja  çdo gjë asaj rreth seksit. 

 
Ngadalë, kam filluar të ndihen shumë ma ma i nxehte , por gruaja ime  po i pelqente e qimja por  ajo e mbante 
si ma konzervative veten të mbuluar dhe të qetë.


Vendosur për të trajnuar atë plotësisht për të bërë atë vetëm si çdo femer e huaj qe kisha qire deri tani kudo ne evrope ku jetoj qysh moti ..dmth pak ma te lire ne shtrat ..ma te hapur.


 Unë fillova duke sjellë tregime nxehtë në shtëpi nga interneti. Çdo javë kam  sjellur ntregime seksi . Fillimisht, ajo nuk i pëlqen ato, por ngadalë ajo vetë pyeti mua për të marrë më shumë.


 Pasi që bleva një laptop posaçërisht për këtë qëllim dhe solla dhjetra e CD dhe DVD  me filma per te rritur dhe kemi filluar shikimin e tyre.  

Asaj  filluan ti pëlqenin për të pare filmat  etille .. dhe posaqerisht ata me  grupe ku qiheshin te gjithe se bashku .
 Unë planifikova per  të përdorur emra te shokeve te mij  duke bërë dashuri me të. Kështu që unë e pyeta, të cilet  emra burrash qe ne i njohnim  i pelqenin asaj  tja permendja gjate seksit   ... ne  fillim ajo ngurronte por pastaj , Së fundi, ajo më dha 2-3 emrat e disa prej miqve të mi më të mirë.


Unë e inkurajoi atë për të më lejuar te postoja  fotografitë e nxehta të saj ne internet . Për këtë bleva një aparat fotografik 6MP për 17.000 / - veçanërisht për këtë. Pastaj kam filluar duke marrë pics saj dhe i postoja ne internet   për të marrë komente.

 I kam disa nga komentet më të nxehta. Unë gjithashtu fillova dërgimin e disa prej atyre që pics 2-3 e miqve të mi. Njëri prej tyre, i kërkoi për më shumë.Unë i thashë atij se unë nuk kam dhe kanë nevojë për të marrë më shumë. Dhe kam nevojë për disa pics çift. E pyeta se ai do të ndihmojë mua. Ai tha se i sigurt. Ai gjithashtu u vështrojnë gruan time prej vitesh. Çdokush do! Një ditë mora gruan time në shtëpinë e tij. Ne  filluan të flasin shlire . Ai tha se ka marrë disa filma seksi . Unë i thashë, leti shohin.
 Ai filloi njërin prej tyre në laptopin e tij. Ne 3 ishin të shikuar atë. Unë fillova ta përkëdhelte shpinën e gruas sime dhe ajo filloi të përkëdhelte kofshët e mia. Unë i thashë mikut tim, te na i beje ca foto marrë disa pics prej nesh. Ai tha se OK. Pastaj ai mori 20-25 pics prej nesh në pozicione të ndryshme të nxehtë si  duke u puthur, duke ja kapur cicat gruas sime   dhe ajo mbante   me dore karin tim  . Por, të gjitha me rroba.


  /   sponsor easycredit .ch

 Pastaj  planifikova  një udhëtim me  makinë me tre miqve të mi. Ne shkuam për te marre nje  makinë të gjatë  limozine në mbrëmje. Unë fillova një lojë në të cilën çdo person mund të tregojë një person tjetër të bëjë diçka ose ai do të dënohet. Kjo çoi në shumë gjëra erotike. Së pari unë pyeta për të puthur  kofshët e shoqes sime dhe edhe ai të bëjë të njëjtën gjë për të. Tjetra, e pyeta mikun tim të prekte cicat e  saj. Ajo kishte veshur një t-shirt të shtrënguar dhe xhinse. Pra, prekja  e cicave te grua sime  saj ishte një eksperiencë fantastike për të.  
Unë gjithashtu doja  ta ngisja  makinën dhe ti veshtroja ata nga pasqyre..ah  sa me eksitonte mua ajo pamje . ai i prekte cicat  e saj nga backseat dhe sytë e gruas sime u mbyllën dhe ajo  filloi te derdhej marrezisht duke piskatur nga lezeti . Unë ndala makinen ne nje mal dhe  një dorë te saj ajo  e vendosi  në kofshën time; ajo ledhatohen kofshës sime dhe ledhatonte  karin  tim tani te bere dru . Oh! Uh   sa  me eksitonte  ta shihja  duke parë si klithke gruaja ime deri   në qiell   kur  duart e shokut tim  e prekshin ne cica  dhe ajo shtrengonte karin tim në dorën e saj.

Pas kësaj, e pyeta gruan time për të hequr rrobat e saj.. Pastaj Unë pyeta mikun tim të kafshonte  cicat e saja pa ngurrim .

 Ai menjëherë i doli përpara dhe futur një dorë nga lart dhe një tjetër nga e poshtme të t-shirt dhe rrëmbeu dy cicat e saja  dhe filloi të luajë e  thithur  me to. i thashe gruas për të rrëmbyer penisin e tij në pantallona e tij. Ajo menjëherë e bëri atë dhe dora e saj ishte në penisit tim. Ajo  kishte  dy duart e saj ne 2 kara   .
 Kjo vazhdoi për 5 minuta.  
. Hera e parë në jetën e saj ajo kishte prekur një kar  tjetër përveç timit. Ajo menjëherë tha: WOW, sa te madh  dhe të trashë e paska ky! Ata të dy ishin ta kallur dhe kenaqeshin tanime me prekjet  e tyre  për 15 minuta më shumë në heshtje të plotë, vetëm degjoheshin renkimet e saja .
 Tani, unë fillova ta pyes atë nëse ajo dëshiron kar në pidhi e saj e mikut tim dhe ajo u përgjigj duke thënë po.por jo kete here..

Tani, pasi ajo ishte e lirë me mikun tim, heren tjeter u takuam perseri ne makine dhe aty ne pamë disa filma seksi  në telefonin tim në një vend publik dhe ai  shfaqi para  gruas time kainr e tij  te ngritur  . Ndërsa ajo duke shikuar kar e tij, unë e godita mikun tim mbi kar e tij dhe ne të gjithë filluan duke qeshur. Atëherë unë i thashë atij, shikoni se sa te bukura i ka cicat gruja ime  dhe  keshtu kaq edhe kete here nuk e zgjatem.  /   sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$

Pas disa ditësh, unë përsëri organizova me ne te 3  një udhëtim me makinë. Këtë herë unë e lashe gruan për t'u ulur në ndenjësen e pasme dhe të gëzohet  me shokun tim e te bejne pak me shume lojera . Brenda nuk Ai puthke  cicat e saja  ndërsa gruaja ime shtrengonte  karin e tij. Kjo vazhdoi për 20 minuta, ndërsa unë po e ngiste makinën. Ai  gati të derdhej dhe  gruaja ime  ia ferkoi i atij karin  deri sa ai u derdh  në një shami dhe ajo e hodhi atë jashtë dritares.Pas ca minutash ai u këndell përsëri!  Ai filloi per ti  thithur cicat e saj dhe filloi ta  prekte te  pidhi dhe ajo ishte filloi te klithke   me zë shum  të lartë.  Unë gjithashtu futa gishtat e mi në pidhin e saj së bashku me gishtin e mikut tim dhe ajo erdhi  e u derdh menjëherë.  
Më vonë kam mbajtur  kofshët e saj, ndërsa shoku im prekte me gishta  pidhin e saj dhe thithte në cicat e saj. keshtu vazhduam  për 20 minuta më shumë para se unë e qova  atë në shtepine  e tij.


  /   sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$

Atë natë, pas shkuam  në shtëpi, ajo mori një dush të freskët dhe doli me një mini fustan rreth të vogël. Unë e putha në buzët e saj dhe preka cicat e saj, ndërsa ajo kapi  karin tim nga pantallona tim. I fikua gjitha dritat, heqa  peshqirin e saj dhe e putha atë kudo. Edhe unë hoqa qafe të gjitha rrobat. Pas kësaj, kam bërë qëndrimin e saj në ballkonin tonë me duart e saj në skarë. Ajo u përkul. Bytha e saj e bukur ishte në dorën time dhe e tërë bota ishte e dukshme për ne nga ballkoni. I futur karin tim në pidhi lagur e saj me lëng nga prapa dhe filloi ta hante ne pidhin e saj atë ngadalë. Klithmat e saja  rriteshin , goditjet e mija me karin tim thelle ne pidhin esaj gjithashtu  gjithashtu . Ajo u hodh përsëri në shtrat me bythene saj në anën time. I qova një këmbë te saj në dorën time dhe futa karin tim përsëri në pidhi e lagur te saj  për 15 minuta më shumë.  Në atë natë, ajo erdhi 5 herë!!Shih miq, sa unë jam i suksesshëm. e konvertova gruan time te ndrojtur, e te  rezervuar në një të nxehtë, gruaja e sinqertë, të lirë dhe të guximshme.Tjetra, unë jam duke planifikuar për të marrë një kar të vërtetë brenda saj. Për këtë, unë do të shkruaj një histori tjetër. 
 
Lexuesit Përshëndetje,  Çdo gjë është 100% e vërtetë. 

 Kane  kaluar  5 vjet tani që nga martesa jonë dhe sot ndjej se kam gruan me te  nxehte në botë.Gruaja ime është në rregull me mua nese une qi   të tjera gra . Pra, çdo çift apo femër qe duan të gëzojnë seks te lire pa komplikime , të na kontaktoni. ne tani kemi nje qimje te mrekullueshme ....
The unspoken wordsMove at the wrong time ,silent and plaintive are ,concern with history in mindcompassionately ...in this perverse world ,witnesses remained blind .Lot of waiting everlasting,at the wrong timengjoken words , melted pakuptimësia ,but scattered relicswith serpentine brilliance ,I have no value on the ruins .In Esperanto silent erudite ,stalled words ,as before Cicero enguwhen shpërprish nightmare dreams ,nor unwelcome mposhtëm murderous nightmares ,MADRIGALI took the veil of compassion .

 
trailWhite bread and red wine ,had long since laid in mahoganyeven when laws were thoroughly wooThe warriors raise flags of freedom ,at weddings and in weeping ,Welcome to crack the birthThe heir to the tower ,when leaking blood in the word Love Arethen and now , even today ,gods have blessed blood .


 Tirana _To accompany you through Albania or to suggest an itinerary, it is natural to start this from the capital, Tirana. It is a difficult enterprise to involve the entire space of the Albanian capital with a single trip, but with a selection of the most beautiful countries, will leave the impression of këndshme.Le really start to travel through Albania Well, exploring before its capital Tirana.Meet TiranaTirana - Albania's capital today - was founded in 1614 by Sulejman Bargjini, a rich feudal times, the village Mullet. He first built a mosque and a bath, which then became the nucleus of the future city. It is thought that Tirana has been an inhabited, since at the time of the Illyrians, about the fourth century BC. The ruins of the city are still found today at the foot of Mount Dajti, which is thought to have been a castle. A source of Tirana name is exactly the name of the castle, Tirkan, which is mentioned for the first time in the history of the Byzantine historian Prokopius.In 1920, the Congress of Lushnja, Tirana was decided the temporary capital of Albania. Its final status received in 1925. Today, Tirana is a city that grows and changes daily and is the largest commercial and administrative in Albania. It is a city filled with hotels, restaurants, bars, pubs, center and entertainment complex, which allow you an active and diverse jet for all strata of the population and all the foreigners who visit Tirana because of the ndëryshmet . Tirana is also a center of national and international activities of either significant, seminars, symposia, conferences, festivals, shows, etc., that make a city already known and open to the world.If we had to do a complete list of attractions of the Albanian capital worth visiting, this list would be too long. From this list we detach you that you should never leave without seeing or visiting:The monument of national hero Gjergj Kastrioti Skanderbeg, in the center of Tirana, a number of historic buildings, Ethem Bey Mosque, Clock Tower, 35 m high, built in 1830. From the top of the tower, which is open to visitors, can be enjoyed a fantastic view of Skanderbeg Square.Tabakve Bridge, (XVIII), a fragment of the castle of Justinian, Near Cinema Millennium 2. Mother Albania monument in Martyrs Cemetery, located in the southeastern part of kryeqytetit.Teatrin of Opera and Ballet, the National Theatre, Gallery of Fine Art, International Center of Culture, the Palace of Congresses, History Museum, Archaeological Museum, Museum of Science Nature, etc..The park lies in the southern part of the Great Lake, with a surface of 230 ha site and artificial lake in the middle of it with a surface of 55 ha site. In the Great Forest Park, 120 species grow pemsh and decorative plants and a large number of flowers. Not far from town, you can practice mountain tourism. 25 km from Tirana, rises Mount Dajtit which can be passed very beautiful holiday, filled with activities such as trekking, excursions, skiing, etc.. Now you can use the funicular transportation, which traverses the space of 15 minutes and gives you the opportunity to enjoy the magnificent view of nature from above. This reduces the time and creates many more opportunities for tourism favorite daily offering of mountain areas Dajtit. Dajtit National Park, a growing number of plants and animals is strictly prohibited and hunting out of season.Another possibility is the best outside Tirana with Hole Mountain, where people can go to relax, away from the noise of the metropolis. 15 km south of Tirana, located Petrelë Castle, with a two thousand vjeare age, built by Illyrian tribes Albans, with Glaukun Leader. The castle rises on top of a hill, offering an amazing panorama of the whole area. At the time of Skanderbeg, the castle is commanded by Mamica Princess, sister of George Castriota and was part of the Principality of Kruja.15 km northwest of Tirana, located fortress of Preza, this part of the Principality of Kruja. Situated near the Rinas Airport, the castle is a place frequented by many tourists for offering unique views.Another interesting place is Pëllumbas, or "Black Cave", discovered only recently, 18 km from Tirana, Skoranës area. With interior walls coated with stalactites and stalagmites, it is not only an attractive place for visitors but also for researchers and Speleologists.Music of all types for a fun nightIn Tirana will find dozens of local and nightclubs of different genders, where you can go to enjoy the music that you plqen. Jazz clubs, pubs, discos, cabarets, bistro, oriental environments, live music, without leaving aside the many concerts and activities that played in theaters, halls and cultural centers. In this long list would you suggest some of them, where the activity is undoubtedly permanent and guaranteed satisfaction.  

So for the best dance music of the moment, you can go to Folie Club, to enjoy cabaret and spectacle, suggest Magic 4 Karaoke, listen to live Pere known singers, do well to visit Venue Club for an evening of comfortably in the company of friends and best music 60-70-80 years, should go to Charles Bistro or Living Room and many other countries. Certainly not lacking in any entertainment of the night but countries is an alternate choice