FQINJI IM 18 VJEQAR sponsor easy credit sponsored by easy credit :easy credit:Insurance for cars assistant Personal and home damage or flat Health tourists coming to Switzerland legal protectionhealth insuranceLife insurance and pension cash for firms  Favorable credit....easycredit.ch Favorable credit_You get a quality service and professional advice in different languages​​. We will be with you throughout the procedure and will facilitate your obtaining creditCredit will adapt to your personal situation and to guarantee full discretion. For you will find the appropriate offer. Your request will trajohet immediately and will respond to you within a day. You propose interest rate of 9:50%. Will have an advantage, loan interest will be deducted in the tax year.  /Conditions for granting the loan    Age 18-65 years  /Regular work contract or rent the AVS-AI and Pension Cash/Regular income evidenced by three letters of the last salary (min. 2700. - Net)/A valid identification document (passport or driving SwissResidence B, C, L)                                              The loan amount at least 5000. -    sponsor :easy credit.ch
E dija se fqinjin tim tetembedhjetevjeçar e mundonte vetem nje gje: si t'i fuste hundet nen breket e mia kallese, prandaj une kisha kujdes lidhur me kete, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as qe mund ta fajesoj ate per asgje, sepse, thene thjesht, isha e vetedijshme se pothuajse çdo mashkull kur ine shikon, fillon te jargezohet pas meje, qe te bluaje diçka rreth rajonit te karit. Une jam, sic thuhet, "e sajuar mire" edhe kah gjinjet, e edhe ne pjesen e kukave dhe isha mesuar qe meshkujt te perqyrreshin pas meje. 
Mirepo, shumica e meshkujve irikesohen kur me afrohen. Ndoshta per ta jam nje kenaqesi teper e forte. Ngan-jehere ata sillen ne menyre thjesht qesharake, e ndjen-jat, te cilat jane ne linjen e skajshme te ndjenjave te terheqshmerise, ne vend se kah une, i refuzojne ata nga une, andaj çak kam perjetuar qe nje djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion te fuqishem kur me shikoi, ne vend se te hidhej ne perqafimin tim, ai vetem me shikonte.

 Une thjesht ndjej kenaqesi ne perqendrimin e vemendjes qeshkaktoj te meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qendruar relativisht ne bese, kurse jeta jone sek-suale ishte e mire. Une e dua, e ai e çmon ate qe e ka. I di te gjitha rreth kompleksit te edipit dhe ngarkeses natyrale te meshkujve adoleshente qe te kalo-jne neper fazen e dashurise ndaj nenes. Keshtu qe une nuk u befasova aspak kur verejta se fqinji im Toni me shikonte me syte e tij rinore. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjeter, mendova se nuk do te ishte ndonje dem nese une e gostis hère pas hère, keshtu qe une nuk ia zura per te madhe kur ai perkulej per te m'i shikuar kof-shet nen fustan, apo gjinjet e mi nen bluze. Une lejova qe ai edhe te me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha qe te vishesha e te zhvishesha ngadale dhe ne menyre provokuese, ne menyre qe atij t'i jepja rast per nje pamje te mire seksi. E kuptova se puthjet dhe perqafimet tona te zakonshme, per te kishin nje kuptim krejtesisht tjeter, e nganjehere bile arrija qe ta ndija edhe penisin e tij te erektuar, ne momentin kur perqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gje kjo shume normale, me siguri shpeshhere duke me fantazuar mua. 


Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij per mua ishte sikur nje kompliment i madh. Me kalimin e kohes, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij per mua u rrit. Ai u be nje mashkull bukur i zhvilluar, me i larte se 180 centimetra dhe filloi qe te merrej me futboll. U be me te vertete nje djalosh i pashem. Vashat beheshin cope e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne menyre .^. relativisht te çuditshme ndaj tyre. E dija se deshirat e tij seksuale ishin kryesisht te orientuara kah une. Percillte vazhdimisht çdo levizje timen, duke e shfrytezuar çdo moment qe te me afrohej dhe qe te me prekte, kinse rastesisht. Me duhet te pranoj se ai me kenaqesi me ndihmonte, sa hère qe e kerkoja ndihmen e tij. E dija se sa hère qe une nuk e shikoja, syte e tij ishin te ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problème (e medha qe ta fshi-hte ereksionin ndermjet kembeve. Dhe, si do te ishit ndier ju, zonja e zonjusha te nderuara? Ç'do te kishit menduar per te gjitha keto? 


Me duhet te pranoj se mua me pelqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyren e tij te bukur dhe me trupin e tij te fuqishem dhe e doja sinqerisht dhe thelle. Por, oh zot, ai eshte ende femije, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund te qihem me kete femije!? Kjo nuk ben. Gradualisht m'u desht qe t'ia pra-noja vêtes qe ate ta konsideroja vetem si nje djalosh te bukur e shtatthedhur, dhe se nje dite ndoshta edhe do te isha ne shtrat se bashku me te. E tere situata me shtyri qe une te thellohesha ne mendime. Si do te ishte qe ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. 

Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai perjetonte nje kenaqesi qe kurre me pare nuk e kishte perjetuar. Sepse une fillova qe te kallesha jashte mase, gjithnje duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta perqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja ate kar ne brendine time, dhe kur duart e tija te medha e le mqishme do te m'i shtrengonin cicat e mia bashke me thimthat e tyre, une do te çmendesha e tera.

 Me ne fund, çeshtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtine lidhur me disa pune personale. Toni, sapo degjoi se burri im nuk do te ishte aty per nje kohe, une menjehere e verejta ndryshimin ne qendrimin e tij. U be shume agresiv ndaj meje dhe qarte i tregoi deshi-rat e veta. Filloi qe haptaz te zgurdullohej ne mua, duke me veshtruar qellimisht, qe nga koka e deri te thembrat, e duke e ndalur shikimin posaçerisht te gjinjet dhe kof-shet e mija. 

Ai dinte edhe te fishkellonte ne shenje te pelqimit dhe ma bente me sy. Kur me perqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrengonte, keshtu qe une e ndjeja fort mire karin e tij ne bregun tim te vénères, e nganjehere, kur me ngriste lart ne ajer, une e ndjeja topuzin e tij ndermjet kembeve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. E dija se ai pergatitej per kohen kur do te mbetemi te vetem ne shtepi gjate kohes se mungeses se burrit tim. 

Burri im shkoi dhe mu ne ate mbremje Toni erdhi tek une, me qellim qe ta zevendesonte shokun tim te jetes. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtesisht prane meje. Kjo edhe nuk ishte ndonje risi, por kesaj hère ishte disi me ndryshe. Me terhoqi kah vetja gjithnje derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij.

 Dora e tij perreth qafes sime leshohej gjithnje e rne poshte, derisa me ne fund nuk arriti deri te gj'injet e mi. Pastaj me pellembe bute-sisht e kumcoi cicen time dhe me gishterinj leht e shtypi majen e saj. Buzet e tij puthen ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atehere me puthi ne goje. Isha aq shume e befasuar sa qe gjuha ime ne menyre automatike depertoi ndermjet buzeve te tij. Ne kemben time ndjeva doren tjeter te tij. Ma shtrengoi kofshen, menjehere aty afer pidhit, i cili u be krejtesisht i quilur dhe vale i nxehte. 


Por pas nje çasti tjeter une ndjeva njefare panike dhe fillova qe te brengosesha. - Ndal, Toni - tentova qe t'ia ndalja hovin. - Kesh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une te dua - tha ai. Une vetem bera me koke, u terhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa qe te shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht heret. I hoqa rrobat nga vetja para se te supozoja se Toni ishte afer deres e cila nuk ishte krejtesisht e mbyllur. Une isha e tera e kallur. E mora gjene e pare nga garderoba ime te cilen e hasa dhe fillova qe te mbulohesha.

 Gabova. Ishte ajo nje baby-doll shume seksi i perbere nga nje material i zi e i tejdukshem, te cilin ma kishte blere burri. Ajo ishte shume e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe breket e mia gjithashtu te zeza. Deshirova qe te futesha nen mbulesen e shtratit, kur per nje moment ndjeva nje deshire intensive per urinim. Thjesht, me duhej qe patjeter te shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me percolli gjithnje deri te banjoja, duke u munduar qe te ma sqaronte, por edhe me bente lajka. 

Bullunga nen pantollonat e tij dukej te ishte e gjate dhe e fryre. - Toni, me duhet te urinoj. A do te largohesh, te huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qendronte aty dhe oE veshtronte. E verejta se si po e humbja kontrollin e udunùi, prandaj vetem i ula breket dhe u ula ne ulesen e WC-se. Fillova qe te urinoja. Ndjenja e lehtesimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinen, u largua edhe çdo presion qe e kisha.

 Toni m'u afrua dhe u gjunjeza para meje, duke ma marre fytyren ndermjet pellembave dhe filloi qe te me puthte butesisht. Kesaj hère une iu pergjigja ngro-htesistiL duke e mbeshtjellur me duar perreth qafes. ©o'ooaoe] Me ne fund, çdo kundershtim perfundoi dhe Toni, duke qendruar ende i gjunjezuar, me ngriti nga ulesja e WC-se. Breket e mia kishin rêne nen gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundes se fqinjit tim. Ai e futi fytyren ndermjet kembeve te mia dhe i lepiu pikat e fun-dit te urines.

 Une fillova qe te klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshem, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndermjet flegrave te pidhit tim, ishte aq pemdezese sa qe menjehere u derd-ha, duke ia shtyre fytyren kah pidhi im i flaket. Pas pak ne u gjendem ne dhomen time dhe ne shtratin tim. Te gjitha inhibicionet u zhduken. Te gjitha arsyet per permbajtje u thyen. 

Ai me mon ashpersisht. Kari i tij i madh u iras thelle dhe egersisht ne pidhin tim te lagesht e te nxehte, gjithnje derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u perhap neper hapesiren time te brend-shme. Ndjeva njefare ngrohtesie te veçante. Atehere e kisha radhen une. E shtriva ate ne shpine dhe nga kari i tij fillova qe t'i lepija lengjet tona te perziera, e pastaj fillova qe t'ia ferkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. 

Mepastaj e kalerova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rreshqita ne te, gjithnje derisa e tere gjatesia e tij madheshtore nuk u gjend ne mua. Leviza leht lart-poshte ne karin e tij, duke i leshuar buzet e mia ne te tijat, duke perjetuar kenaqesi ne ndjen-jen e shtrengimit te kukave dhe eicave te mija nga ana e duarve te tij te fuqishme. Fillova qe te beja levizje te ngadalshme rrethore, aq sa munda te permbahesha. 

Me pas fillova qe te qihesha vrullshem, duke u ngulur e ngritur gjithnje e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej qe edhe koqet te m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim te zjarrte. Vazhduam keshtu gjithnje derisa zjarri nen stomakun tim nuk u rrit deri ne ate mase sa qe te me shkaktonte nje orgazem ashpersisht te dhembshem e te lezetshem i cili me shtyri qe te bertisja, qe te qeshja dhe te qaja ne te njejtin moment.

 Dhe, shume shpejt erdhi momenti kur edhe ai me sterpiku per hère te dyte me spermen e tij te nxehte, e cila u shpemda neper pidhin tim te gezuar. Mbase nuk ka nevoje qe t'ju tregoj se si i kaluam ditet e mosprezences se burrit tim. Ato ishin te kurorezuara me orgji te verteta. Qiheshim ashper qe nga mengjesi e deri ne mbremje. Çdo gje ishte e eger, perverse dhe e mrekullueshme. 

Kaluan disa dite dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj te shkelqyeshem te cilet kujdesen rreth deshirave te mia seksuale, njeri diten e tjetri naten. Une nuk ndjej kurr-fare brejtjeje te ndergjegjes. Tani jam nje dame e mbushur me dy kara, jetoj ne nje lumturi te plote dhe jam e lumtur qe arrij t'i kenaq dy meshkuj...