VALI CORLEONe FLET PER SHKENDIJE MUJAJN DIRTY!! loan/easycreditALB DATING /albtv                     webhosting                    sponsor: Loan easy credit /


sponsor:easy credit

easy credit:Insurance for carsassistantPersonal and home damage or flatHealth tourists coming to Switzerlandlegal protection

health insuranceLife insurance and pension cash for firms  Favorable credit....easycredit.cheasy credit:Insurance for carsassistantPersonal and home damage or flatHealth tourists coming to Switzerlandlegal protection
health insuranceLife insurance and pension cash for firms  Favorable credit....easycredit.ch
easy credit:nsurance forJam Vali po Vali Corleone ose Prinz Valentino Corleone
Te gjithe me njohin, po kush nuk e njeh Valin the KIng ...po kam bere edhe 2 single muzikore  sa per asgje....dhe deshiroj te tregoj talentin tim muzikor.por nje gje duhet ta dini nuk deshiroj te mburrem me pasurine time apo gjerat tjera qe i posedoj..per mua me intereson Shqiptarija..po Absolut.shqiptarija.siq e dini. kam shume femra ne jeten time qe i kam rrezu per toke ,gati te gjitha Vip femrat shqipetare i kam qire..arta bajrami,genta ismajlin,adelinen,elvana gjaten,adelina tahirin, tunen,zajmina vajsarin etj. nuk edi kush me ka mbet bre?  absolut..une jau them te verteten..po vetem te verteten.
Shkendije Mujajn?
Po eshte pidh fantastik ...besoj me i kerkuari pidh ne moment ne shqiptari.
Po ne moment sjam me te ne lidhje por..mund te ju tregoj
Po  ju tregoj historine time me te
e pata marre ne aeroportin e Prishtines me BMW time te bardhe ..ate me buzekuq e dini...hmmm po ate.Gjate rruges mu qu u kari e i thash troq dua te qi..ajo se kishte per marre..po a ..e kuu..shiqonte karin tim qe ishte dal jashte xhinsave te mi..une ..po absolut i thashe ma merr ne goje pidhooo.. ajo derisa e  hante pergjate vozitjes  i thashe me mobil bodigardit tim ahmetit te ma xhaj nje dhome diku naj motel pergjate rruges Prishtine -Gjilan.
Ma gjeti shpejt po absolut ku ja dhashe nje quiicky te shpejt ku ju derdha ne cica e pastaj vazhduam per ne gjilan ne shtepine time..ku pasi pushuam pak e biseduam e qova ne dhomen time ku qiva full pocket. ajo i levizke bythet ne menyre fantastike mbi karin tim ..pa kondom..pasi e marrke ne goje nja 30 minuta e pastaj pasi i thithem nja 2 vija koks.. se bashku..ja qiva bythet e medha qe shkrieheshin kur i rrahsha me rryp me thera derrisa skuqeshin gjak..ajo klithke ...hmm .. derisa u derdh nja 3-4 here.. e prape kerkonte seks..kjo ishte nimfomanke ..por siq e dini jam macho e ia dhashe ate qe e e kerkonte pasi e dermova total.. e qiva mizorisht.. full pocket... ja skuqa bythet ..e rraha me rryp derisa u derdh plotesisht e eknaqur..nuk muj ma ....shpirt me tha dhe u alivanos...po absolut ..te verteten po ja u them...prit  ta ndezi nnje ciagare..po absolut...pastaj  dolem ne club ne mbremje...e qiva tane naten absolusht..ja mbusha bythet me sperme.  lypke te qime ne byth 24h.te nesermen e qova ne Prishtine ..ne Aeroport..ajo  pastaj me pat telefonuar nga Zürichu  qe kjo qirje e cila  ishte incizuar ne video..ta  publikoja ..po absolut..e kam thene edhe ne Zonen e lire kur kam qen mysafir  a apo jo..po jam vali corleone . The .KING  personalisht..kjo esht the truth about me and dyana dyja..absolut..10 milion shqipetar...one love...peace..me thirrni ..und do jem aty per shqiptari..ABSOLUT po ABSOLUT....i Love you  all..peace .....Absolut.
.Checout my New single: Nr 1.. ju lutem mos edegjoni ne laptopa etj  se s`mund ta ndjeni..sepse eshte muzike per Club...Absolut