ARIAN CANI SEKS NE TRESH ME SOFINE E DJ CHARLOTTEN! sponsor easy credit loan

EASY CREDIT      easy credit loan    
Siq duket pas. Puthjes Ne skene Tek zona e. Lire ngjarja mes. Canit dhe. Charlottes Kengetares artistes  dhe Dj nga Anglia ka vazhduar edhe me tutje!  Siq njofton Reporteri yne  special F.F qe e intervistoi Arian Canin derisa ai po qlodhej duke pire kafe ne Barin e Hotel Europa.Cani dukej i dermuar dhe gjate bisedes me reporterin tone  i kishi rene nga xhepi nje pako VIAGRA.

Reporteri yne qe kurreshtar dhe Cani siq dukej ende pak nen ndikimin e alkolit i kishte dhene detajet ne vijim:

Pasi  Dj Charlotta kishte bere namin tek lokali Arena.javen qe shkoi.,kjo femer mjaft seksi kishte marre Canin i cili  kishte ndjekur showin e saj tek Lokali  Arena ..ne hotelin e saj ..

Cani kishte filluar ta puthte Charlotte e cila ishte e ndezur flake nuk e dime e droguar apo nen ndikimin e alkoolit ..dhe Cani gjithashu i bere tape kishte pire nje grusht viagra qe sigurisht ta inspironte kete femer seksi angleze kishte qene duke ja bere llape Charlottes.

Ne ate Moment kishte hyre tejet e nervozuar Sofia e Zones se Lire e cila e kishte ndjekur Canin me xhelozi se si po flirtonin me Charlotten qysh ne loaklin Arena ku ajo kishte bere nje mbremje te paharrueshme per mysafiret e saj nate. dhe kishte britur ne drejtim te Canit.:

"Po ti mor pidh kurve sma ke bere llape qe Sa me ke ne emision dhe kesaj kurve angleze me nje her jo qe vetem e puthe ne sy te botes por edhe po jaban llape tani"

"Po qka te bej" kishte thene Cani i zen ne siklet!."Po eja mor xhan ketu" dhe i kishte filluar ta bej llape edhe Sofin qe ishte edhe e ndezur edhe xheloze ne ate Moment!

Cani i kishte bere llape Sofise.derisa Charlottes ja kishte vone k.ne goje. Pastaj i kishin ndrruar vendet ..dhe pastaj i kishte qire qe te dyja ne nje treshe te papare ..deri ne ora 12 e asaj dite!.kete ja kishte thene  vet "i madhi","i papari" Arian Cani ,Reporterit Tone qe kishte ndodhur aty ne Hotel..ne restorantin e hotel Europa Ne Tirane!

Po si te kishte zene gruaja jote e kishte pyetur Canin?

Cani ishte pergjegjegjur ne stilin etij canian te Zones se lire :

"ska merak ne kena mirekuptim ..mes nesh".  E kush edi ..ndoshta asaj ne kete Moment po ja ban llape Dj. Qerri!"   E bukur kjo. Je i papare Cani!

Ne pyetjen e reportertit tone special se kujt ja ka vene syrin Cani tani
Cani ishte pergjegjur:
"Sigurisht Bleona Qerretit edhe pse mi ka bythet te varura!"

Ha.ha Cani Je i papare Cani vetem forca tutje !