Vali Corleoene.:Si e derrmova Kallashin 24h pa ndale ! sponsor easy credit bank

                                                                          easy credit 

Vali Corleoene.:Si e Qiva Kallashin 24h pa ndale  !
Ja me ne fund pas spekulimeve te ndryshme patem rastin ta marrin  te madhin Vali Corleoene ne intervieu i cili nuk ka ngurruar kurre per Portalin te njohur  erotik te shpresh te gjitha rreth jetes intime te tij.

Pas aferes se tij me Shkendije Mujajn etj.. ai nuk ngurroi ti thote te gjitha ne shesh ne lidhjen me Kallashin qe po qarkullojne ne rrjetet sociale:


Portali:

Vali qfare ke  te na thuash?
A mendon se ti edhe Kallashi jeni Boni&Klajd i Kosoves?

Vali Corleoene:

se  di be  ata filma si kam pa kurre bre  ......se kush jane ata.   nuk  i njoh  bre....po bre une jam origjinal..une jam live bre...

Po ja  absolut ..po Kallashin  e kam  qire ..po e kam  qire fort  bile ..ja kam bere bythet varre duke e qire..po absolut..ska mund te performoje 1 jave ..bile po absolut.

Portali:

Po si ndodhi ngjarja Vali?

Vali:

po Absolut..po ja .kam harru po .absolut..po  se di..po si  ta them....po
shkova ne lokalin ku ajo kercen dhe pas showit te saj une e thirra ne tavolinen time ..dhe ajo erdhi pa ngurrim ..pas ca foto bashke.  i thashe  mu ka qu  kari  apo don me te qi?.ku  ajo  u kall si me je elekrizitet dhe  u hallakat  krejt   po  be    e ai  kobra  ai  menagjeri  i saj  u  kall po bre se dojke  me lane    me ardhe  me mu  pej  inati.... ajo  ja  qoi  gishtin  e mesem   dhe  ..pranoi te vinte me mua--...po absolut..po une jam mbret bre..po bre  mbret..king vali bre...po absolut.pastaj e hypa ne makine time bmx x6  dhe shkuam.

Portali:

Po ku shkuat?

Vali:

Po shkuam ne nje motel  aty skaj rruges aty ..sia di  emrin..po se di ..rruges  ende pa pas hy ne motel ja kapa bythet e zdesha dhe ja kafshova ajo vetem renkonte..pastaj  ma kapi karin dh e puthke e futke ngadale ne gojen e saj  dhe ma la karminin ne kar sie vule!...pastaj  i thashe hadje te shkojne ne kete motel  se po me dhemb shpina ne auto..ulur ..po bre  absolut.

Portali:
Po pastaj ?

Vali:

po pastaj pak si neper mjegull  me kujtohet  se isha pak i dehur  dhe  kisha  marre nje doze  heroine  ju dini  une jam  si krokodilli  nese ma qet dikush  perpara  une trrap  e kapi..po bre po  ,,shkuam ne motel  e hala ne shkalle per ne katin  e dyte e kapa po  e kapa ja futa karin ne goje e ja bana gojen qull ajo krejt e perpiu..kish fort merak mu qi...e ,kapa..po bre une king vali po be..po be  une vali..king jam bre ..e kapa per flokesh zhag  e terhiqa  deri ne dhomen e motelit..se ajo elypke hardcore me mua..e te kapa tja lidha duert per krevati dhe bythet drejt meje e ta kafshojsha deri sa gjak i pike prej bytheve te medha qe dridheshin pej lezeti   dhembet  e mi  ishin  vizautuar si tatuazh  ne bythet  e saj.......ajo britke  oh valiiiiii  je king..qime   qime..ma kenaq pidhin..po be  ..po bre...ajo britke..po bre e i thojsha  jo hala  pa ta lage  gojen me sperme edhe ni here jo..ajo britke oh ani...po bre  e  i shkova ashtu te lidhur per krevati me bythet drejt meje i shkova perpara ne fytyre e ja rrahsha fytyren katunare me kar gojes ajo vetem renkonte nga gezimei..u qmendke per kar beso   bre po  bre   ma e kallte se shkendije mujaj po  be..betohem..po be une king vali...po.


Portali:

Po mbasandej qka ndodhi  Val..?

Vali:

po ja futsha ne goje karin e pastaj i shkojsha nga mrapa  e ja futsha ne bythet e medha deri ne koqe ..e ajo pasi e kam te madh vetem u derdhke e  renkonte nga mutliorgasmat e saj..po be po be..e pastaj kur ja dermova bythet e medha duke ja qire ,,ja rraha me rryp te  jeansave te mi..deri sa ja bera kuq gjak...nga te rrahurat..ajo vetem u derdhej me qindra here  e britke  qime  valiiiiiiiiiiiiiiii  qine  fort...rrrasma karin e madh..ne pidh  se vdiqaaaaaaaaaa.
po bre keshtu britke ajo  ,,po be  e qmednur krejt ishte bre total crazy.

e pastaj mu dhimb bre po bre mu dhimb etj rrasa karin ne pidh  e ajo ende pa ja fute deri ne fund u derdh  bre .  po b e,,,nga gezimi se kingu  po qinte..po be   po..

tani e ashtu te lidhur  ja futsha karin ne pidh  e pastaj nga nje  here ne bythe  e pastaj  ja futsha ne goje ,,e zgjidha dhe e dermova per 24 h tuj e qi  deri sa ja qiva nanen u molis  e u alivanos  dhe flitke perqamas ,,qime   vali..o king  qime..uh vali po me qin  ohhhhhhhhhhhhhhhhh e lumja une king vali po ma rras karin..dhe u alivanos...

u trondita thashe"  oh  ja qiva nanen vdiq"  dhe ja silla pak  uje  ne fytyre  e ajo u kendell dhe qeshte  duke i futur gishtat ne pidhin e saj dhe ne gojen  e saj..

oh  boll ma  kurve  i thase skam kohe ma va fanculo...dhe  shkova ja lashe 50 cent ne fytyre ti tregoj se sa kurve  e lire qe ajo per mua  dhe  ika.

kJo eshte e verteta be po bre..qa po quditni ju po une jam vali the king  bre ..the king
po de   Absolut:

Pastaj pas nja dy dite me erdhe nje dhurate nga ajo me 10 mije euro breda, dhe me 5o centin tim qe ja kisha lane atje me nje shkrese:

hallall tkofte  vali  se me ke qire fenemenal  dhe  ende  po  e ferkoj pidhin kur po me kujtohet se si me ke qire!Ja kete dhurate dhe 50 centin tend  se me ke qire se jo mahi!

Po bre jam king une ..king  bre ..a e din qka eshte king? Po bre e,,eeh  king!

Kjo qe ndodhia mes Valit dhe Kallashit  qe po trondit rrjetet sociale .
¨